Tehlikeli İçerik 2 Tane CIA dosyası #KnowledgeIsFree

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
Selam dostlar nasılsınız iyisinizdir inşallah Knowledge Is Free adlı projemize veya diğer ismiyle Bilgi Ücretsizdir projemize kaldığı yerden devam ediyoruz
Bugün arkadaşlar size 2 tane CIA dosyası vericem istediğiniz gibi kullanın ama illegal gibi şeylerde kullanmayın:gozkirpan

Evet arkadaşlar konum bu kadardı bu arada virüstotal sonuçlarına güvenmeyim bilgisayarında açmak istemeyenler için siteden bakılabiliyor galiba siteden de bakabilir o arkadaşlar ya da ekstra güvenlik almak istiyorsanız sanal makinada falan açabilirsin açıksacı uğraşmaya gerek yok virüstotal sonuçlarına güvenmiyorsanız siteden bakın herhangi bir sorusu olanlar yazsın cevaplamaya çalışırım

#KnowledgeIsFree

#BilgiÜcretsizdir

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
Neler var dostum içinde?
Ne amaçla kullanabilirim.
1titanik' Alıntı:
+++
Aynen ne var içinde?
arkdaşlar zaten dosyayı paylaşmışım kendiniz de içerisine bakabilirsiniz, ne amaçla kullanacağınız size kalmış mesela bence okuyum bilgilenebilirsiniz dosya ile alakalı istediğinizi yapın ama illegal gibi şeyler yapmazsanız sevinirim
3vn2odzn' Alıntı:
Eline emeğine sağlık. Kurucuyu da görmek güzel etiket ile
Teşekkür ederim knk :)
ZVkill3r' Alıntı:
@Angel of savior döküman baya eski bu arada nereden bulduğunuzu söyler misiniz?
Aynen döküman biraz eski, Araştırarak buldum üzümünü yiyin bağını sormayın:D

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
972
84
Soğuk Savaş İle İlgilenseydim Gerçekten Çok İşime Yarıyacaktı :D
İşin Esprisi bir Tarafa Gerçekten Kaliteli Bir İçerik.İlk Fırsatta Panarolmal Olayı İnceleyecem

Locasi

Üye
14 Haz 2019
110
0
Mobil de siteden aç dedim mobil de PDF halinda geldi sıkıntı olmaz değil mi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.