2000TL bulmam lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
Gerçekten acil bir konu için lazım. Tefeciye gidecek dereceye geldim. Pazartesiye hazır olması lazım paranın. Sizce nasıl bulurum? 18 yaşındayım okul olduğu için çalışmıyorum şuan. Kredi olarak alabilir miyim sizce? Evkurdan telefon alıp 2000e satsam da olur aydan aya öderim sizce nasıl yapıcam fikir verir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
Allah için kredi işine girme. Allah a ve resulune sav savaş açma. Allah muhafaza.

Ey iman edenler, Allah'tan sakının ve eğer inanmışsanız faizden arta kalanı bırakın. Şayet böyle yapmazsanız, Allah'a ve Resulü’ne karşı savaş açtığınızı bilin. BAKARA 278

SpyKod

Katılımcı Üye
8 Şub 2006
351
4
70
Tarsus
Mesajları okudum ama sorunun ne olduğunu anlamadım. neden 2000 tl acil ihtiyacın var.

İdda felanmı oynadın ne yaptın bakim sen.. :RpS_glare:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.