2007'den 2018'e TurkHackTeam/org/net

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
2007 Senesi TurkHackTeam Ana Sayfa !
mbbjs7.png

6U9iJ9.png

2008 Senesinde Turkhackteam.org domaininden Turkhackteam.net Adresine Geçiş Yaptı !

2008 Senesi Ana Sayfa !

bUqOwJ.png

2009 Senesinde Tekrardan Turkhackteam.net Adresinden Turkhackteam.org Adresine Geçiş Yaptı
(2009 Senesi İçerisinde 3-4 Kez .org ve .net olarak değiştirildi

2009 Senesi İçin Fotoğraflar Silinmiş Durumda !

2010 Senesinde Aynı Şekilde Domain .org .net arasında bir çok kez değişim sağladı !

2010 Senesi İçin Fotoğraf Mevcut Fakat Beyazlıklar Olduğu İçin Sadece Banner Resmini Koyuyorum

FZhStG.jpg

2011 Yılı Ana Sayfa Yine Aynı Durumdaydı Zaten !

4dfZIE.png

2012 Senesinde Ana Sayfa Yine Aynı Şekildeydi Sadece Şuan Kullanmakta Olduğumuz Banner Değişti !

xmYHFx.png

2014 Senesinde http://video.turkhackteam.tv/ Domaini Açıldı Kullanımdaydı !

Rphs6Z.png

Ve Günümüzde Temada Herhangi Bir Değişiklik Olmadan Kullanılmaya Devam Ediyor !

Son düzenleme:

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
benim ilk kayıt olduğum zamanlarda farklı bi avatar vardı. Böyle korsanlı bişey. Yeni üye olan herkese otomatik verilen avatar. Benim gördüğüm bi değişikli o...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.