2015'in Kullanılabilir En iyi Anti Virüsleri / WarGameS

10 Şub 2015
92
3
Üstad eline koluna saglık bu programlardan rahat 4 tanesini kullanıyorum herkese tavsiye ederim iyi forumlar saygılarımla :)

Combo Fix

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
298
0
26
ESET NOD32 Yazıp smart security görseli koymak olmaz :) Smart Security 8 her yönden çok iyi nerdeyse bütün fonksiyonlarını denedim ve çoğunda olumlu sonuçlar aldım sistemi gayet iyi koruyor.

Combo Fix

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
298
0
26
O gözümden kaçmış bak söylediğin iyi oldu düzelttim :)

Smart Security daha iyi koruma verirken neden nod32 yi koyuyorsun ki :)
Local ağ üzerindeki ataklar, boş paketler veya ard arda gönderilen brute paketleri gibi bir çok paketleri anlıyor ve atağı durduruyor :) hıps teknolojisi ise kendi içinde 3 farklı göreve ayırabiliriz. Her uygulamayı sanallaştırabiliyor. Etkileşimli modda kullanıclara doğrultulan bilgiler doğrultusunda işlemlere devam etme özelliği cabası :) Bir uygulamayı nerdeyse kaynak koda dökecek o derece nerde ne yapacağını söyleyebilen bir sistem, Crypter, binder gibi araçlarında devrini öldürüyor bu savunmayı geçmesi baya zor profesyoneller tarafından hazırlanan uygulamalar anca geçebilir. Bir diğer özelliğide hangi uygulama regedit üzerinde hangi dwordda ne değişikliği yapmış o dword değişikliği neye sebep oluyor bilgisayarda hepsini söyleyen bir sistem bence en iyi sistem eset smart security 8 :)

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Smart Security daha iyi koruma verirken neden nod32 yi koyuyorsun ki :)
Local ağ üzerindeki ataklar, boş paketler veya ard arda gönderilen brute paketleri gibi bir çok paketleri anlıyor ve atağı durduruyor :) hıps teknolojisi ise kendi içinde 3 farklı göreve ayırabiliriz. Her uygulamayı sanallaştırabiliyor. Etkileşimli modda kullanıclara doğrultulan bilgiler doğrultusunda işlemlere devam etme özelliği cabası :) Bir uygulamayı nerdeyse kaynak koda dökecek o derece nerde ne yapacağını söyleyebilen bir sistem, Crypter, binder gibi araçlarında devrini öldürüyor bu savunmayı geçmesi baya zor profesyoneller tarafından hazırlanan uygulamalar anca geçebilir. Bir diğer özelliğide hangi uygulama regedit üzerinde hangi dwordda ne değişikliği yapmış o dword değişikliği neye sebep oluyor bilgisayarda hepsini söyleyen bir sistem bence en iyi sistem eset smart security 8 :)

Aslında haklısın ama XP sistemde denedim ve bilgisayarı aşırı kastı o yüzden bunu koydum. Dediklerin doğru yanlış yok. Ama dediğim gibi iş kullanılabilir olunca değişiyor biraz :)

BIGTÜRKE

Üye
29 Ara 2008
185
0
Güzel bir yardim olmus. Ben Avirayida kullandim fakat Avast bana göre daha iyi geldi. Ellerine saglik paylasim icin tesekkürler...

zago34

Yeni üye
12 Şub 2015
21
0
tc
Eline sağlık kardeşim bu ill görünce Avast Premier indirdim ama ücretsiz sürümünü dendim ellerine sağlık

Security35

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
430
0
Yaptığım crypter'lar ile fudladığım bir ratı bile bile sırf deneme amaçlı virustotale atardım. Her defasında bir sonraki gün ilk avira bulmuş olurdu. Bunu bu şekilde defalarca denedim ve hep aynı sonucu verdi. Bu yüzden benim 1. sıralamadaki favorim kaspersky 2. aviradır.
Şimdi merak ediyor olabilirsiniz, madem avira bukadar iyi neden 1. sırada Kaspersky'ı seçtin diye. O konuyada hemen açıklık getireyim : Kaspersky belki sistemi yorar ama genel anlamda virüs signatürü çok gelişmiş. Saygılar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.