21 Yaşında Ölen Eroin Bağımlısı Gencin Defterinden Çıkan Şiir...

ceza 17

Katılımcı Üye
20 Eyl 2008
360
0
içim gitti pc başında ağladım :( çok kötü olmuş allah belasını versin arkadaşlar ben bu illetin ucundan döndüm şerefsiz arkadaşlar böle yapıyo adamı maf ediyo zehirliyo bu zamanda arkadaş bile düşman çıkıyo off offff öle arkadaşları tanıyıpta hala sie çekmemezlik yapmayın pisliklere bulaşmayın bende daha 17 yaşıma girdim az kaldı bende uçuruma gidiyodum allaha şükürler olsun kurtuldum artık hiç kimse bana o pisliğe bulaştıramaz lütfen arkadaşlar yapmayın!!! hayatınız maf olur ananızı babanızı düşünün onlar ne emekleri var size sizi çok seviyolar hem onları hemde kendinizi üzmeyin böle şeylere bulaşacak olan veyada bulaşmış olan gayret edin kurtulun pislik şeyden allah belalarını versin çok şrfsizler bunları allah helak etsin AMİN

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.