22 GB 0-1.000.973.100 Number List [Z.I.P-4,21 GB]

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
22 GB 0-1.000.973.100 Sayısal Şifre Listesi [Z.I.P-4,21 GB]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0JfNvcQHlMM[/ame]

brute-force-attacks.jpg

0 dan başlayıp 1.000.973.100'e kadar giden 22 GB Boyutunda dev bir Number List paylaşıcam,RAR yerine ZIP kullanarak 4,21 GB'a kadar düşürdüm indirip ZIP'tan çıkardığınızda orjinal boyutunu görebilirsiniz.128 MB'ın üstünde olduğu için Virus Total ekleyemiyorum fakat ZIP arşivi TXT dosyalarından oluştuğu için virus olma ihtimali %0.Virus Total vb. yüksek boyut kabul eden bir site var ise ekleme yapabilirim.

NOT: Alıntı değildir Cyber Wordlist Maker programı ile 7 saat beklemem sonucu oluşturulmuştur,1 MB yükleme hızı ile 16 saatte upload edilmiştir.

1.gif

İndirme Link

1.gif

Yandex Disk

RAR Şifresi: thtmykrallife

Link kısaltma için Slaughter 9'dan izin alınmıştır.

Teşekkür butonunu kullanmayı unutmayın :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

cadadda

Üye
26 Nis 2016
94
0
brute-force-attacks.jpg

0 dan başlayıp 1.000.973.100'e kadar giden 22 GB Boyutunda dev bir Number List paylaşıcam,RAR yerine ZIP kullanarak 4,21 GB'a kadar düşürdüm indirip ZIP'tan çıkardığınızda orjinal boyutunu görebilirsiniz.128 MB'ın üstünde olduğu için Virus Total ekleyemiyorum fakat ZIP arşivi TXT dosyalarından oluştuğu için virus olma ihtimali %0.Virus Total vb. yüksek boyut kabul eden bir site var ise ekleme yapabilirim.

NOT: Alıntı değildir Cyber Wordlist Maker programı ile 7 saat beklemem sonucu oluşturulmuştur,1 MB yükleme hızı ile 16 saatte upload edilmiştir.

1.gif

İndirme Link

1.gif

Yandex Disk

Link kısaltma için Slaughter 9'dan izin alınmıştır.

Teşekkür butonunu kullanmayı unutmayın :)

Ne işe yarar ?

Ve bu Dorkmu ?

SemihTR123

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
518
1
İstanbul
Forumda 2.sayfaya geçmeden güncel kullanmayız.Böylesine büyük bir dosyayı açan bir uygulama ekleseydiniz daha güzel olabilirdi.

İyi Forumlar

AnoX

Üye
18 May 2013
175
0
Eline saglık ama bu kadar büyük bir wordlisti kullanan varmıdır merak ediyorum :)

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Ne işe yarar ?

Ve bu Dorkmu ?

Dork değildir Wordlist'e benzer fakat harf içermediği için Number list'i tercih ettim,
Örneğin elinizde rar arşivi kırmak için program var ve Şifre listesi eklemenizi istiyor 22 GB Wordlist arşiv sayılardan oluşuyorsa %100 şifreyi kıracaktır aynı şey Wifi yada WP-JOOMLA-MAGENTO siteler içinde geçerlidir.Kısacası dork değil ve Brute Force saldırılarında kullanabileceğiniz 22 GB Dev bir sayı listesi diyebiliriz.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Forumda 2.sayfaya geçmeden güncel kullanmayız.Böylesine büyük bir dosyayı açan bir uygulama ekleseydiniz daha güzel olabilirdi.

İyi Forumlar

2.Sayfa olayını daha önce yönetim ekibi ile konuştum Kriptografi - Şifreleme'deki 2.Sayfa sayılmıyor,Forum anasayfasında gördüğünüz son konularda 2.Sayfaya düşmeden güncelleme yapmak yasak,
Dosyaları açmak için Notepad++ yada Windows'un klasik notepad.exe uygulamasını kullanabilirsiniz.

İyi Forumlar...
Eline saglık ama bu kadar büyük bir wordlisti kullanan varmıdır merak ediyorum :)

Teşekkür ederim,%100 sonuç elde etmek için kullanmak şart :)

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7
3. wordlist notlarıma ekleyim lazım olur ileride teşekkürler Yüzbaşım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.