24 Kitabımı Dileyenlere PTT ile Yolluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
İzin Alınmıştır!!​

Baylar bayanlar. Baktım odamda bana bir getirisi olmayan, çoğunu okumuş olduğum ve benden başka birilerinin de isteyebileceği birkaç kitabım var. Dedim ki dileyen, isteyen, beğenen veya ihtiyacı olan benimle iletişime geçen herkese istedikleri kitapları yollayayım. Çekinmeden özelden yazabilirsiniz.
Doğru isim soyisim adres ve telefon bilgilerinizi verirseniz en kısa sürede ptt'ye verebilirim :)
Kesinlikle ticari amaç yoktur. Para talebim yok yanlış anlaşılmasın, tamamen içimden gelen bi istek. Beğendiğiniz birkaç kitabı birlikte de yollayabilirim tabiki de. Aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Hala ayrılmamış birkaç kitap var..

Verildi..
Kod:
[COLOR="Red"]7 Tane İnce İngilizce Kitaplar ( King Somonon's Mines - A Scandal in Bohemia - The Pearl - Grace And The Double Life - Frankenstein - An Elephant Never Forgets - The Red-Headed League ) :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="Red"]Millennium Serisi ( Ejderha Dövmeli Kız - Ateşle Oynayan Kız - Arı Kovanına Çomak Sokan Kız ) :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="red"]Zaman Kaptanı :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="red"]Gece Yarısına 12 Dakika Kala :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="red"]Malazgirt'in Üç Atlısı :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="red"]Tarih Atlası :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="red"]Felsefenin Başlangıç İlkeleri :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="red"]Bedr Kahramanları :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="red"]Dinim İslam :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="red"]Dini Hikayeler :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="red"]Peygamberler Tarihi :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="red"]Peygamberlerin Kısa Hayatı :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="red"]Şeytan Yemini :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="red"]Söz ve Diksiyon Sanatı :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="red"]Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder :[/COLOR]

Verildi..
Kod:
[COLOR="red"]İki Cami Arasında Aşk :[/COLOR]

vjE0mA.jpg

Yola çıkıyorum bugün vereceğim kargoya. Gecikme için herkesten özür dilerim. Konu izin diye tutturuldu gecikme yaşandı. Bir yandan da konsolosluk vize uğraşı, laptopum yandı yenisi ayarlama sıkıntısı, parmağım apse kaptı hergün pansuman vs. hala geçmedi.. Uzun lafın kısası özür diliyorum. Herkese kargo takip numarasını yollarım. İyi günler :)

++++++++++++++++++++++++++

Moderatör tarafında düzenlendi:

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
35
-
Bana gönderirsen sınıf kütüphanesi kurulmasını sağlayabilirim.
Dil sınıfındayız kütüphanemiz yok :)

duy-Gu

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
660
0
Dünyanın en güzel hediyesi bir kitap bence. Tebrik ederim düşüncenizden dolayı

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
Kitapları alanlar okuduktan sonra başkalarına gönderebilirse bir kitabın birden fazla kez kullanılması sağlanılabilir.

Güzel bir proje, düşüncenizden dolayı tebrik ediyorum sizi.

'AKEL

Uzman üye
14 May 2016
1,174
4
.
Seni bu düşüncenden dolayı tebrik ediyorum.
Kargo ücretini de sen ödüyormuş sun?
Tebrik ediyorum bunun için ayrıca.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.