24k butcem var hangi bilgisayarlari onerirsiniz

Enestal

Yeni üye
29 Haz 2023
9
1

Ben Monster Abra önerebilirim hem özellikleri mükemmel hemde uygun bütcenin altında kalır. Bir bak kendine uygun olarak özelleştirebilirsin.
Ama onada hem ölü piksel var hemde çok çabuk ısınıyo diyolar

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
825
158
Liverpool UK

Ben Monster Abra önerebilirim hem özellikleri mükemmel hemde uygun bütcenin altında kalır. Bir bak kendine uygun olarak özelleştirebilirsin.
Cihazda 11. Nesil işlemci ve GTX 1650 var. O bütçeye 12-13 nesil intel işlemci ve RTX'li laptoplar bulunabilir ayrıca monster'ın belli kasaları sorunlu. Ben kısacası bunu asla tavsiye etmem hele ki bu bütçeye almak enayilik olur. Almışken düzgün bir ekran kartı ve düzgün işlemci kompozisyonunu yakalamaya çalışın. Mesela RTX 3060 bulabilirseniz yanındaki işlemcinin bu ekran kartını darboğaz'a sokmayacağından emin olup direkt satın alabilirsiniz. 3060 olmazsa 4050 ya da 3050 bulunan bir laptop da sizi mutlu eder. Dediğim gibi ekran kartıyla pek işiniz yok ama o bütçelerde almak gerekiyor diye düşünüyorum.

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
24k bütçem var hangi bilgisayarları önerirsiniz siber güvenlik için
Bu benim daha yeni aldığım (alalı 6 ay oldu) Gaming Notebook PC (Orta Seviye)

dOC7HSU.png

Alırsan free dos (içi boş) olarak al ve kesinlikle Windows11 ucubesini de kurma,onun yerine Windows 10 22H2 versiyon 2'yi kur sistemine.....Ben donanımından memnunum ama Windows11'den hiç memnun değilim.....

xpashax

Katılımcı Üye
30 Nis 2023
317
1
96
Her yerde
Dostum masaüstü aldım ama bence sen laptop al. Siber güvenlik için çok iyi olur.
Masaüstü alacaksan sinerjiden al. Oem sistemler çok uygun fiyata satılıyor

Enestal

Yeni üye
29 Haz 2023
9
1
Masa üstlerine de baktım ama şuanda masa üsleri biraz pahalıya geliyo laptoplar daha mantıklı geldi

BTC

Hunter
14 Nis 2022
110
1
53
cüzdan
ben asus a15 aldım 4050 ekran kartı var gayet güzel çok memnunum bence biraz daha çıkabilirsen güzel laptoplar var

Sarı Zeybek

Yeni üye
28 Haz 2023
15
1
4
Laptop bakıyorsan:
Business:
• Huawei
Gaming:
• Monster
-
Masaüstü dizmek istiyorsan da minimum i7, 16GB bir set dizebilirsin sanıyorum o fiyatlara. Hazır set almaktansa, parça parça ucuza yakalayıp kendin kasa yapabilirsin. Hem donanım öğrenirsin, hem ucuza gelir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.