25.000 TL ye Sanallastirmayi Destekleyen programlar kurabilecegim Dizustu Bilgisayar Onerisi ?

23 Eki 2023
116
31
25.000 TL ye yazilim ve siber guvenlik derslerimi rahatca takip edebilecegim dizustu bilgisayar onerisi ?

0AESIR0

Üye
10 Şub 2019
129
92
<meta charset="UTF-8" />

Merhaba meraklisahis

Casper Excalibur G770.1245-BFJ0X-B i5-12450H 16 GB 1 TB SSD RTX3050 15.6" Full HD Notebook

bu şekilde bir laptop mevcut, işini fazlası ile görecektir. ben de buna yakın sistem kullanıyorum ve çok da iyi. işlemcim, ekran kartım ve ram miktarım aynı sadece 1.5tb ssd mevcut bende çift ssd o farkı var birde model farkı. ama işini görecektir fazlası ile. ürünü incelemek için linkle tıklayabilirsin. TIKLA

İyi forumlar dilerim...

23 Eki 2023
116
31

Merhaba meraklisahis

Casper Excalibur G770.1245-BFJ0X-B i5-12450H 16 GB 1 TB SSD RTX3050 15.6" Full HD Notebook

bu şekilde bir laptop mevcut, işini fazlası ile görecektir. ben de buna yakın sistem kullanıyorum ve çok da iyi. işlemcim, ekran kartım ve ram miktarım aynı sadece 1.5tb ssd mevcut bende çift ssd o farkı var birde model farkı. ama işini görecektir fazlası ile. ürünü incelemek için linkle tıklayabilirsin. TIKLA

İyi forumlar dilerim...
Saolun Zaman ayirdiginiz icin

23 Eki 2023
116
31
hocam asus tuf gibi cihazlar alın casper donanım olarak iyi değil laptop alıcaksanız asus öneririm en üst sekmen olmaz ama sağlam kalite hepsinden iyidir
Eywallah hocam buna bir baktim ama masaustu dusunuyorum galiba biriktiracegim siber derslerde ana karti yakmassam size haber ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.