(25+Saat) C |Sıfırdan İleri Seviyeye Uygulamalı Programlama FREE (SERİ OLUN ZAMANI DOLMADAN KAYIT)

oritmik

Yeni üye
5 Ağu 2022
30
9
(25+Saat) C |Sıfırdan İleri Seviyeye Uygulamalı Programlama Course ÜCRETLİ KURS bu bağlantı ile ücretsiz FREE UDEMY COURSE
  • Daha önce programlamayla uğraşmamış, yeni başlamak isteyen kişiler.
  • C dili dışında başka bir dil ile uğraşmış, C öğrenmek isteyen kişiler.
  • C diliyle daha önce ilgilenmiş ancak bunu ileri seviyeye taşımak isteyen kişiler
  • Yazılıma başlamak istiyorum ancak nereden başlamam gerekiyor bilmiyorum diyen kişiler.
  • Gerçek hayatta karşılaştığı problemler için programlar yapmak isteyen kişiler.

DarkS1de

Üye
18 Şub 2021
78
1
13
(25+Saat) C |Sıfırdan İleri Seviyeye Uygulamalı Programlama Course ÜCRETLİ KURS bu bağlantı ile ücretsiz FREE UDEMY COURSE
  • C diliyle daha önce ilgilenmiş ancak bunu ileri seviyeye taşımak isteyen kişiler
  • Yazılıma başlamak istiyorum ancak nereden başlamam gerekiyor bilmiyorum diyen kişiler.
  • Gerçek hayatta karşılaştığı problemler için programlar yapmak isteyen kişiler.
Çok Teşekkür Ederim Pythondan C ye Geçecek Biriyim Umarım Bana Yardımı Dokunur

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,746
38
2,569
Wrong Side Of Heaven
Normalde asla kitap önermem fakat 25 saatinizi bu ve benzeri kurslara harcamak yerine C ile ilgili bir kitaba ara sıra bakmak bile daha faydalıdır.

Bir çok kritik alanda kullanılan C dilinin ülkemizde adam gibi bir kaynağı yok maalesef

Bu kursta öğretilen şeylerle gidip cvnize C yazmayınız lütfen. Burda gösteren C müfredatı ileri seviye değil, orta seviye belki olabilir.

Howert

Katılımcı Üye
15 Mar 2022
569
1
216
root@Howert
Teşekkürler

Lightandqrk

Katılımcı Üye
15 Tem 2022
466
1
176
Normalde asla kitap önermem fakat 25 saatinizi bu ve benzeri kurslara harcamak yerine C ile ilgili bir kitaba ara sıra bakmak bile daha faydalıdır.

Bir çok kritik alanda kullanılan C dilinin ülkemizde adam gibi bir kaynağı yok maalesef

Bu kursta öğretilen şeylerle gidip cvnize C yazmayınız lütfen. Burda gösteren C müfredatı ileri seviye değil, orta seviye belki olabilir.
zaten ücretsiz kitaba neden para verelim ki?

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,318
6
359
Çok Teşekkürler istediğimiz zaman aldımı eğitimi dinleyebiliriz değilmi

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,746
38
2,569
Wrong Side Of Heaven
zaten ücretsiz kitaba neden para verelim ki?
mevzu ücret değil içerik.
bu kursun müfredatıyla C dilinden verim alamazsın ya da öğrendim diyemezsin. C bu kadar basit, bu kadar amaçsız değil.
adamın final projesi Kütüphane otomasyonu, bu sistemi aklına gelebilen her yazılım diliyle yaparsın -bir çoğu da daha kaliteli olur-
yani aslına bakarsak final projesi bile tamamen bir C projesi sayılmaz.
olan boşa giden 25 saate olur.

( C ile ilgili tüm kitaplar iyi demiyorum yabancı kaynakların bu konuda daha iyi olmasıyla beraber türkçe 1-2 iyi kitaba da denk geldim.)

Lightandqrk

Katılımcı Üye
15 Tem 2022
466
1
176
mevzu ücret değil içerik.
bu kursun müfredatıyla C dilinden verim alamazsın ya da öğrendim diyemezsin. C bu kadar basit, bu kadar amaçsız değil.
adamın final projesi Kütüphane otomasyonu, bu sistemi aklına gelebilen her yazılım diliyle yaparsın -bir çoğu da daha kaliteli olur-
yani aslına bakarsak final projesi bile tamamen bir C projesi sayılmaz.
olan boşa giden 25 saate olur.

( C ile ilgili tüm kitaplar iyi demiyorum yabancı kaynakların bu konuda daha iyi olmasıyla beraber türkçe 1-2 iyi kitaba da denk geldim.)
Anladım teşekkür ederim ama C dilini kapsamlı yapan nedir ne gibi işlerde kullanılıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.