2GB Ekran Kartı Önerir Misiniz

TRAras

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
644
0
Suriye
Selamın Aleyküm Arkadaşlar Başlıkta Gördüğünüz Gibi Pc Diziyorum Çok Büyük Bütçe Kalmadı Sağlam 2gb Ekran Kartı Önerir misiniz?

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Dostum MSI GTX 750Ti TwinFrozr OC modeli mevcut. İşini görecektir. Daha altındaki kartlar zaten güncel oyunlarda sorun yaratıyor.

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Bende zamnında topladım ve ekran kartında en az 3 4 gb al sonra sıkıntı çekersin :)

ben r7 250x almıstım okadar memnun kaldığım söylenemez

yani gdrr5 diye düşük gb lı alma

turtle12

Yeni üye
24 Mar 2018
46
0
Dolar 5.26 iken bişi almanı tavsiye etmem ben pcmi sattığıma pişman oldum zarardayım 2k paraya sattım ayni sistem pc 3kya zor topluyorum

Darkhacker2

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,821
0
O'ndan
Dış borç 450 milyar dolar iç özel sektör 250 milyar dolar borç ülkennin hali harap

:(

6NDWdv.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.