3.Dünya Savaşı Sanaldan mı Başlayacak? [DETAYLI]

penisilin

Yeni üye
23 Haz 2014
27
0
THT
Konuyu daha yeni fark ettim çok ilgi çekici.Teşekkürler.Bence bu tarz bir saldırıya hazır değiliz.Biz burada birkaç site hackledik diye sevinirken adamlar neler neler yapıyor. :( Malesef durum bu...

UzmanHackerz

Yeni üye
16 Tem 2014
42
0
Kardeş Türkiyedede Hacker Eğitseler Savaş Çıksa Bile İyi Kötü Bi Birliğimiz Olur Fakat Benim Bildiğim Yok Olduğunu Bilen Varsa PM Atsında Bakayım

DeSTRoYeRS

Üye
27 Eki 2014
238
0
iyi paylaşım tebrikler kardeşim bence bizim milletimizde teknolojiyi araştırıp öğrenmeliler çevremde daha bilgisayar açmayı bırak daha bilgisayar görmemiş insanlar var

REVO*

Uzman üye
25 Ara 2010
1,359
2
Yaklaşık 2012den beri bir illetle uğraşıyoruz ve bitmiyor. +90 212 xx xx numara dün aradılar yine iphone 5c kazandınız ve firmamızdan sağlık sigortası kazandınız tam devam ediyordu en son dedim siz hangi firmasınız ve dıt dıt telefon kapandı bu daha sonra nerde konumları diye araştırıyorum truecaller tarzı uygulamalara bile (kimin aradığı ismi soyadı vs.) Medical Emre gibi isimler kaydetmişler istanbulda avrupa tarafında gözüküyor bu adamları bile engelleyemeyen devletimiz zaten amerikan üsleriyle doluyken birde hack olaylarını kaldırabileceğini hiç sanmıyorum Allah Türkü Korusun Ve Yüceltsin. Bence Türkiyedeki Büyük Hackerler Toplanmalı Gizliden Belkide Bunu Yapıyorlar Haberimiz Yok Ama Son Durum Hiçbirşeyin Değişmediği Yönünde .

ALemdar'

Kıdemli Üye
28 Eyl 2013
2,382
3
İstanbul
3.Dünya Savaşı zaten bir kıyamet alametidir ;)
Bu savaş ademoğlu’nun yapacagı son büyük savaştır.Dünya nüfusunun yarısı yok olacaktır.

HCK.Diablo

Üye
2 Kas 2009
128
0
Size şöyle anlatayım şuan bir devlet hastanesinde gelir tahakkuk bürosundayım. Bir programımız var yoklama ile maaş bağlantılı. Veritabanına yoklama girilen bir program java ile yazılmış program ben böyle şey görmedim arkadaşım yapacaksanız adam gibi bişey yapın yahu öğrenirken deneme olarak yazılmış yazılımlar bile 10 kat iyidir. Siz güvenliği hesaplayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.