3.Dünya Savaşının Galipleri Kim Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Başka Çarem Kalmadı Bunu Yapmaya Mecburum Bu Mesajımdan Sonra Tartışma , İğneleyici veya Siyasi İçerikli Herhangi Bir Mesaj Atan Üye Olursa O Mesajı Atan Üye Hakkında Forum Kurallarını İhlal Etme Suçundan Ötürü Cezai İşlem Başlatılacaktır Bilginize..

Değerli Üyelerimiz Bu Yazdığımı İdrak Etmeniz İçin İlla Aranızdan Birini Forumdanmı Uzaklaştırayım İsteğiniz Bumu Son Kez Söylüyorum Tartışmaktan Vazgeçin Bu Olayların Sonunda Sizler Üzülürsünüz Lütfen Beni Yapmak İstemediğim Şeyleri Yapmaya Mecbur Bırakmayı..

H4Xr

Üye
28 Haz 2016
150
0
Abi biz rusyanın arkadasından gitmeyizde yani bizde türküz abd rusya savası cıksa abd alır tabi bunların gizli silahları vs herşeyi vardır iki ülkeninde ama 3.dünya savaşı çıkarsa bombalar havada uçuşur ülkeler kıtalar herşey yeryüzünden silinir

blackdemon34

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
602
0
istanbul
Üçüncü dünya savaşında hangi silahlar kullanılacak bilmiyorum, ama dördüncü dünya savaşında insanlar taş ve sopalar kullanacaklar. ayştany

sarperiko

Yeni üye
22 Tem 2013
34
0
Şeref Mercan'ın kitabından alıntı:
Adam, Rockefeller'a;
"Türk ordusunu pek hafife almayın, Türklerin ne kadar iyi bir savaşçı millet olduğunu unutuyorsunuz" dedi.
Rockefeller acı bir gülümseme ile;
"Hayır unutmuyorum, 1. Dünya Savaşı sonunda ordularımızı duman ettiklerini de unutmuyorum. Ama insan gücüyle yapılan savaşlar artık geride kaldı. İstanbul'a ya da büyük bir ihtimalle Ankara'ya atılacak bir nükleer bomba sanırım Türklerin fikrini değiştirmeye yetecektir"

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
Kendi şahsi düşüncem türkiye artık eski türkiye değil ve rusyanın yanında savaşa gorersek sonuç pek güzel olmaz bence tabi bu savaşı kimsenin kazanacağını sanmıyorum geriye dünya diye birşey kalmaz çünki

SiberKuvvet

Katılımcı Üye
25 Eki 2015
456
0
siz filistin icin savaşırız diyonuz da 2.abdühamid midi nedi biz şuanki filistin topragını vermezken fiistinliler ingilizlerle iş birLigi yapıp osmanlıya saldırmıstı

#!/

Uzman üye
9 Mar 2016
1,323
2
TEM
3.dünya savaşı,dunyanin sonu olur çünkü kimyasal silahlar biyolojik silahlar enfeksiyonik silahlar boy gösterir insanlar ölür

DarkmeteR

Katılımcı Üye
31 Ocak 2015
508
0
Eskişehir
Hocam bence biz sağ çıkarız çüni amerikan ordusu ağır darbeler aldı girdiği körfez savaşları olsun teror tatbıkatları olsun ağır darbe aldı ve ordusu zayıf yinede biz tek alamayız çünki duyduğuma göre yazılımlarımız amerıkaya ayıtmıs rusyanın durmuda bellı ama bence cıkmaz 1953 yılında bıle cıkmadı :) ama çıkabılırde nıyeyse hep bunu dusunuyorum bence KuzeyKore,Japonya,Çin Halk Cumhurriyeti,Rusya,Hindistan ve biz olabılırız ancak Hindistan bilmiyorum girermi girerse Pakistan karşı safta yer alır veyahut Pakistan burda yer alır Hindistan karşı tarafta yer alır falan fılan sonucta yıne bılmıyorum ınsallah olmaz ama savasmakta ıstıyor canım savaş cinayettir ama elime p90"nımı alıp tarıyasım geliyor :D bence Türkiye bu durumdan sağ çıkamaz :(.Bide bir rivayete göre dna bombası atılırsa dünya zarar görmez ınsanlar azalır çıkarsa inşallah hidrojen bombası atılmaz oyle bır ıllettırkı sadece ınsanlara degıl atıldıgı yerede degıl her bolgeye zarar verebılır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.