3 gündür beni uyutmayan sineği yakaladım NE yapıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mreagle

Üye
30 Eyl 2017
59
1
3 gündür beni uyutmayan sineği yakaladım .
A) ezerek ölüm
B) su dökerek boğma
C)kanadını kopartıp Ağğı atma
Ç)Öldürmeme
D)Isınan laptopun sarj aleti ile pişirme
E)Çamaşır suyu ile zehirleme
F)karşıma alıp ikna etme

HackeR CreaTure

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
768
0
Germany
Hayır Hayır Bir Kavanozun İçine Koy Kapağını Kapat, Sonrada Kavanozu Su Dolu Bir Kovaya Koy 10 Dakika Sonra Olanları İzle :D

mreagle

Üye
30 Eyl 2017
59
1
halüsinasyon mu gördüm

Az önce sinek öldürecektim sineği mutfak tezgahına koydum tam öldürücem bi anda kendimi laptop başında youtube'da video izlerken buldum. Halisinasyonmu gördüm acaba yoksa mr robot dizisini içimdemi yaşıyorum

yasinbes

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
874
1
Ukrain
Az önce sinek öldürecektim sineği mutfak tezgahına koydum tam öldürücem bi anda kendimi laptop başında youtube'da video izlerken buldum. Halisinasyonmu gördüm acaba yoksa mr robot dizisini içimdemi yaşıyorum

Kolayı veya kafein türünü fazla kaçırmışsın sanırsam. halisilasyon gibi görunur sana ama kalkıpta gıttıgını hatırlamazsın

mreagle

Üye
30 Eyl 2017
59
1
Kolayı veya kafein türünü fazla kaçırmışsın sanırsam. halisilasyon gibi görunur sana ama kalkıpta gıttıgını hatırlamazsın
normalde az bir dozda kendimle konuşma gibi ataklarım vardı bu aralar hayatın anlamını araştırırken bu dereceye geldi aileme söylüyemiyorum da bu halüsinasyon 4 kez oluyor

Redlion2

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
526
0
yok kafein bende sarhoşluk etkisi yapıyo beyinsel açıdan değil fiziksel

Azenis

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
887
0
Garip bir soru ve de gereksiz!
Tutup sal dışarı, nasıl öldürülsün daha fazla sorular bir uzmana görünmedi tavsiye ediyorum :)

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
317
Türkiye
Müslüman sadece insanlara değil, diğer canlılara da merhametle davranır, hayvanlara şevkatle muamele eder. Allah (c.c) yarattığı canlılara acıyanları bağışlar, günahlarını affeder.

“Merhamet etmeyene merhamet olunmaz.”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.