3 gündür internet yok

The Poet

Üye
3 Ara 2015
249
0
Arkadaşlar win 10 kullanıyorum ve 3 gündür internet yok arada geliyo pc kapatıp açınca gidiyo şu anda sınırlı diyor ne yapıcam ödevim var yapamıyorum

kl3y

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
664
2
Küre-i Arz
Bence şimdilik win 10 a gecmeseydiniz çünkü yeni çıktı çok hata veriyor bu hatalar falan giderildikten sonra güncellemelerden sonra kursaydiniz keşke ben win 7 kullanıyorum ve de hiç bi sorun çıkardığını görmedim ve büyük ihtimal win 10 a gecmem sorunun çözümünü bulamazsanız win 7 veya win8 yükle hiç uğraşma

waryota2

Üye
8 Ağu 2015
244
0
pcye gelen lan kablolarını kontrol edin lan kablosu bağlantı noktalarına bakın 1 aydan fazladır kullanıyorum daha sıkıntı olmadı win 10 da tavsiyede ediyorum herkeze ama sizde niye böyle bi sıkıntı olmuş anlamadım orasınıda

fanatik1995

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
629
0
internetiyin gelip gitmemesi ayrı bir konu ,internet driver yükleyi dene olmuyosa windows başka sürümlerine geç işini gör sonra sanal sürücüde windows 10 kur çözüm bulmaya çalış herşeyi dene (şuan bende windows 10 kullanıyorum)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.