3 Saatte 8,8 TL Kazanç Sağlayacak Sitem İçin Öneri ?

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/
Düşünce güzel herkes için makro recorder sıkıntı olabilir.Kimi yapar kimi yapamaz yukleyemez kurulum yapamaz gibi sıkıntılar çıkabilir.Sistem için özel bir makro programı yazabilirim isterseniz...

magma017

Katılımcı Üye
11 Tem 2015
443
4
Düşünce güzel herkes için makro recorder sıkıntı olabilir.Kimi yapar kimi yapamaz yukleyemez kurulum yapamaz gibi sıkıntılar çıkabilir.Sistem için özel bir makro programı yazabilirim isterseniz...

Teşekkür ederim düşünceniz için öncelikle ihtiyacım olursa ki olur o zaman kapınızı çalarım :)

byfat51

Uzman üye
8 Kas 2015
1,860
0
Nide-->Niğde
Evet dostum biliyorum fakat aktif üye sayısı 8640 ı geçtiği zaman zaten günde o kadar link tıklanacağından hiç bir sorun kalmayacak. Tüm linkler bittiği zaman o günlük sistem duracak ertesi gün yeniden devam edecek :)

Hocam demek istedigim 2 tane link var mesela biri benim linkim biri senin linkin. Ali gelip ilk benim linke tiklarsa sonra seninkini tiklarsa bana para gelir. Once seninkine tiklar sonra benimkine tiklarsa sana para gelir. 1 gun icinde tikladigi diger linklere para gitmez.

magma017

Katılımcı Üye
11 Tem 2015
443
4
Hocam demek istedigim 2 tane link var mesela biri benim linkim biri senin linkin. Ali gelip ilk benim linke tiklarsa sonra seninkini tiklarsa bana para gelir. Once seninkine tiklar sonra benimkine tiklarsa sana para gelir. 1 gun icinde tikladigi diger linklere para gitmez.

ben bunu bi araştıriyim hocam böyle olursa sistem işlemez :(

Phcyschone

Yeni üye
29 Tem 2017
35
0
Fikriniz gerçekten güzel lakin ben sizin bu kadar cefa çektikten sonra bir şeyler kazanmanızı isterim.Bir kazancınız olmalı.

Madnnes

Üye
30 Tem 2017
148
0
TEXAS
Uzun Zamandır Planlanan Birşey Sanırsam Bende Buna Benzer Bir Website Kurup Sosyal Medyada Like Takipçi Sistemi Kurmak İstiyordum Havuz Sistemi İle Çalışacak Aynı AddMeFast gibi bir site seninkide Para İle Para Kazanmak Olmuş Gerçekleştirilse Güzel Aslında Ayrı Yetten İlk 300 400 kullanıcı var iken senin linkinden önce link tl ondan sonra senin sitendeki link olur ise link gelişene kadar hem sen kazanırsın hemde biz fazla fazla kazanırız tabi bu söylediğin sistemi gerçekleştirebilir isen takipteyim inşallah yaparsın ne demeliyim :D

Kyojin

Yeni üye
30 Tem 2017
1
0
Reis İyi Düşünmüşsün Ama En Azından Kendin İçin De Bir Şeyler Yapmayı Düşün Bi an Önce Yapmanı Bekliyorum :D

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Böyle bir siteyi ilk olarak biz açtık ve tuttu ama siteyle fazla ilgilenmedik.Çoğu kişi linkini bırakıp gitti uğraşmaya değmez dostum.Sitede buydu.Link Havuzu

Siteyi açmamla beraber ardından fikrimi çalıp 2-3 site açanlar olmuştu adamlar napacağını bilmediğinden siteleri hızlıca çöp oldu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.