4 ay ceza evinde yattım

ismooo

Katılımcı Üye
19 Ocak 2009
272
4
uzay
arkadaslar birisi benim pc yi zombi pc olarak kullanmış benim pc üzerinden yasal olarak suç olan işler yapmış polis geldi pc mi aldılar benide aldılar ben yapmadım dedim ama inanmadılar ceza evine sevk edildim mahkemem olacaktı 4 ay sonra mahkemede serbes bırakıldım suçsuz yere 4 ay yattım :(

benim pc yi zombi olarak kullananda yakalandı içeri tıkdılar adama bende dava açacam sizce tazminat davası açsam kazanırmıyım

özgürlük gibisi yokmuş 4 ay 4 asır gibi geldi

not: bu olay geçen yıl dolu

Son düzenleme:

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
dostum o haberi 1 yıl önce kullanmıştım ben önlemlerimi felan aldım pc kale gibi şuanda türkiyede 500000 kişinin pc si zombiymiş yani başkası pc ne girip suç işliyor bundan senin haberin olmuyor fakat suç senin üstünde kalıyor.. geçmiş olsun :( özele gel sana pc savunması için yapacaklarını anlatayım

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
eğer mahkemede suçsuz olduğun anlaşıldıysa ve beraat aldıysan mahekemeye dava açıp bir miktar para alabilirsin yakalanan suçluyada dava açabilirsin ama tavsiye etmiyorum hacker dayanışması:))

netz

Yeni üye
7 Şub 2006
16
0
Defcon
hayırdır kimi doğradın da 4 ay yattın?
olay kesinleşmeden göz altı söz konusu değil. git savcılığa önüne kim geliyorsa dava aç. hakim, avukat, savcı delil toplayan inceleyen kim varsa alayının ... (ellerinden öp):D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.