430TL Değerinde Python Kursu(süresi doldu)

Lightandqrk

Katılımcı Üye
15 Tem 2022
466
1
176
Merhaba Değerli THT ÜYELERİ:
Size bir kupon paylaşmak istiyorum.
Kupon
Kursu almak isteseniz fiyatı 430TL ama kupon sayesinde ücretsiz olacak.Kurs Python ile ilgili.
NOT:İstediğiniz bir tür kurs olursa DM atmanız yeterlidir (elimde o türden kupon varsa atarım)

İyi Forumlar

Son düzenleme:

Lightandqrk

Katılımcı Üye
15 Tem 2022
466
1
176
Rica ederim yeni kupon aldığımda paylaşacağım

Bir kupon daha buldum
PHP buda 230TL değerinde

Bozkurts1

Üye
8 Şub 2022
153
2
105
Merhaba Değerli THT ÜYELERİ:
Size bir kupon paylaşmak istiyorum.
Kupon
Kursu almak isteseniz fiyatı 430TL ama kupon sayesinde ücretsiz olacak.Kurs Python ile ilgili.
NOT:İstediğiniz bir tür kurs olursa DM atmanız yeterlidir (elimde o türden kupon varsa atarım)

İyi Forumlar
eline emeğine sağlık eywallah ama sanarım python kuponun zamanı geçti ben ulaşamadım ama yinede diğer arkadaşlar yaralanmış iyi iyi videoları izlesinler

Lightandqrk

Katılımcı Üye
15 Tem 2022
466
1
176
Zamanı geçmiş olabilir diğer konumda PHP kursu var ona bakabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.