4k video çekimi

GhrikeMask

Katılımcı Üye
17 Nis 2019
504
31
Network
1080p veya 4k çekimi yapan bir program arıyorum oyun videoları çekeceğim fakat obs'den hd bir çekim yapmıyor yani yapıyor fakat 720p olsa bile oyun hareket ettiğin de buğulanıyor.

AwiR

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
503
1
211
1080p veya 4k çekimi yapan bir program arıyorum oyun videoları çekeceğim fakat obs'den hd bir çekim yapmıyor yani yapıyor fakat 720p olsa bile oyun hareket ettiğin de buğulanıyor.
En iyi video çekme ve yayın yapma arası olarak obs kullanabılırsın. Aksi taktirde dediklerinden anladığım kadarıyla ayar sıkıntısı yaşıyorsundur. Doğru ayarı bulup öyle kayıt almanı tavsiye ederim. Bunun için youtubede tonlarda ayar var.

GhrikeMask

Katılımcı Üye
17 Nis 2019
504
31
Network
En iyi video çekme ve yayın yapma arası olarak obs kullanabılırsın. Aksi taktirde dediklerinden anladığım kadarıyla ayar sıkıntısı yaşıyorsundur. Doğru ayarı bulup öyle kayıt almanı tavsiye ederim. Bunun için youtubede tonlarda ayar var.

ayar kısmını çözemedim, öğretici bir video var mı elinizde?
yt' baktım araştırma yaptım

GhrikeMask

Katılımcı Üye
17 Nis 2019
504
31
Network

AwiR

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
503
1
211
Kalite düşük gelirse hedef biti yükseltebilirsin.

GWo7Q.png

GWrp3.png

LexonQ

Yeni üye
15 May 2022
38
20
Yani, eğer oyun videosu çekeceksen normal halinde çekebilirsin. Sonrasında Premiere Pro, After Effects gibi render/edit programları üzerinden 4k/1080p60 olarak render alabilirsin. Düzeliyor diye biliyorum. Eğer nasıl yapacağını bilmiyorsan. Aşağıdaki linke bak.

Tıkla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.