5 saniyede Klasör gizleyin, şifreleyin! Programsız!

stafst

Yeni üye
10 Ocak 2007
43
0
Ben bayağı uğraştım ama beceremedim. Yanlışım varsa düzeltin. yeni metin belgesi kodları kopyalla yapıştır kaydet sonra uzantıyı bat olarak değiştir. kullanlıacak klasöre at. tıkla çalıştır. parola yazan yeri unutmadım. bütün bunları yaptıktan sonra windows belirtilen aygıta yola uzantıya veya dosyaya erişemedi. uyarısı alıyorum.

cros58

Yeni üye
20 Ara 2009
1
0
arkadaşım öyle işlemi uzatacağına dosyayı kaydederken oradaki isim yerinin sonuna ''.bat'' yaz oluyor boşuna milleti uğraştırma okey:twist

Berch

Yeni üye
8 Ağu 2008
11
0
oluşturduğumuz bat dosyası silinirse ne olur acaba nasıl ortaya çıkartabiliriz bi daha o klasörü ?

MR0101

Üye
17 Şub 2010
79
3
dosya gizlemek icin o kadar Urasıonuz

YeNi KLaSöR olusturun 1 kez tiklayin
isime sunu uygulayin

Alt + 0160

klasöre sağ tiklayin özellikler diyin
simge deistir kisminda birkac
tane gorunmez simge var bitanesinin
üzerine gelin tamam diyin.
Bu KaDar BaSiT.

enesmert

Yeni üye
16 Şub 2010
36
0
HackeRTeaM
dosya gizlemek icin o kadar Urasıonuz

YeNi KLaSöR olusturun 1 kez tiklayin
isime sunu uygulayin

Alt + 0160

klasöre sağ tiklayin özellikler diyin
simge deistir kisminda birkac
tane gorunmez simge var bitanesinin
üzerine gelin tamam diyin.
Bu KaDar BaSiT.

Haklı :)

Senoyna01

Üye
10 Şub 2010
109
0
kardeşim bern mi ren k körü oldum yoksa senmi bunadın :D ben kırmızı bişi göremiyorum

(kabul et güzel espriydi) :D

----------------------
AsıL sen bi Doktora falan git kardeş HAYVAN GİBİ KIRMIZI YAZIYLA ADAM YAZMIŞŞ..oraya

KIRMIZI YAZIYLA

( BURAYA SİFREYİ YAZICAKSINIZ DİYE )

Sen Harbi RENK KÖRÜSÜN :D

toxic1103

Uzman üye
19 Mar 2009
1,344
0
28
NOT veriyim eğer vista kulanıosanız mesala bat için kilit.bat yazarsanız direk bata dünüşür

ercanist

Yeni üye
18 May 2010
4
0
selam arkadaşlar bir oyun var bu oyun herzaman saldırmak lazım cok insan tanıyor bu oyunda evli bekadar adam evine para vermiyor gb alıyor oyun parası cocuklar annesinden babasından para calıyor bu online oyun durdurmak lazım yardımcı olursanız sevinirim insanlara yazık be belki faydali brişey yaparız bu insanlara
KnightOnline oyun ismi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.