500-1000$ Ödüllü Etkinlik.

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
1
874
Merhabalar, böyle bir etkinlik düzenleme kararına geldim.
Etkinliğin içeriği şimdiden açıklanmayacaktır, işte katılım için şartlar.
Yaş sınırı : 22+
Eğitim- öğretim durumu : Üniversitelerin Siber güvenlik, yazılım, telekominikasyon bölümlerinden mezun.
Dil bilgisi : Zorunlu - (Türkçe)
Ek:
1)Daha önce makalesi ve ya tezi olması tercihen.
2)Şu anda "Yurt dışında" yaşamamalı.
3)Etkinlik dahilinde yanlış bilgi veren, özgün çalışmasını sunmayan şahıslar elenecektir.
4)Etkinlik iki aşamadan ibaretdir, birinci aşamada seçilecek kişiye 500$ ödeme yapılıcak, ikinci aşamayıda geçerse totalde 1000$ ödeme yapılıcaktır.
Bu şartları karşılayan kaç kişi olduğunu merak etmekteyim, karşılayanlar + atarsa ona göre etkinlik için hazırlıkları yapmaya başlayabilirim.
Bu konunun şu anki amacı katılımcı sayısını ön görmek olmakla birlikte, hali hazırda etkinlik demek değildir.
İyi günler, esenlikler.
Not: Mesaj kutuma hiçbir şekilde şahsi bilgilerinizi şuanda atmamanızı şiddetle tavsiye ederim, bakılmayacaktır.

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
12
1,460
Merhabalar, böyle bir etkinlik düzenleme kararına geldim.
Etkinliğin içeriği şimdiden açıklanmayacaktır, işte katılım için şartlar.
Yaş sınırı : 22+
Eğitim- öğretim durumu : Üniversitelerin Siber güvenlik, yazılım, telekominikasyon bölümlerinden mezun.
Dil bilgisi : Zorunlu - (Türkçe)
Ek:
1)Daha önce makalesi ve ya tezi olması tercihen.
2)Şu anda "Yurt dışında" yaşamamalı.
3)Etkinlik dahilinde yanlış bilgi veren, özgün çalışmasını sunmayan şahıslar elenecektir.
4)Etkinlik iki aşamadan ibaretdir, birinci aşamada seçilecek kişiye 500$ ödeme yapılıcak, ikinci aşamayıda geçerse totalde 1000$ ödeme yapılıcaktır.
Bu şartları karşılayan kaç kişi olduğunu merak etmekteyim, karşılayanlar + atarsa ona göre etkinlik için hazırlıkları yapmaya başlayabilirim.
Bu konunun şu anki amacı katılımcı sayısını ön görmek olmakla birlikte, hali hazırda etkinlik demek değildir.
İyi günler, esenlikler.
Not: Mesaj kutuma hiçbir şekilde şahsi bilgilerinizi şuanda atmamanızı şiddetle tavsiye ederim, bakılmayacaktır.
Giriceklere basarilar ama yasim yetmedigi icin giremiyorum :)

K0meks

Üye
3 May 2019
51
16
Üniversite şartı bence saçma 18 yasına kadar biri kendini çok iyi bir şekilde eğitmişte olabilir ve O üniversite mezunlarından dahada çok bilgili olabilir bu benim görüşüm özellikle bilişimin dallarında bu eğitim işi bana çok saçma geliyor . :)

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
1
874
Üniversite şartı bence saçma 18 yasına kadar biri kendini çok iyi bir şekilde eğitmişte olabilir ve O üniversite mezunlarından dahada çok bilgili olabilir bu benim görüşüm özellikle bilişimin dallarında bu eğitim işi bana çok saçma geliyor . :)
Haklısın ama geçerli nedenim var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.