500-1500 Lira Arası Telefon Önerisi

Hiddet

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
553
0
Adana
Merhaba Beyler,
İnternetten aylık 1000 1500 lira kazanç sağlıyorum.1 ay biriktirip peşin alabilirim fakat bana 1 2 gün içinde acil lazım çünkü çoğu işimi telefonla yapıyorum.
Öncelikle telefonu taksitle nasıl alabilirim?
Her alanda kaliteli ve neredeyse hiç sıkıntı çıkarmayan telefon önerileriniz nelerdir?

Not:Arka ve ön kamera kalitesi önemli.Şimdiden teşekkürler.

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
Zenfone 2 kullanıyorum tavsiye etmem hiç bi yönüyle çok sorunlu bi telefon hem donanımsal hem yazılımsal

LG G3 G4 tavsiye etmem kronik ısınma sorunları vb var

Benim sana tavsiyem sony serisi olur teknolojide en üstün firma o bence

dejavu178

Üye
24 Eki 2012
154
0
İstanbul
2 yıldır LG G2 kullanıyorum. G2 den sonra çıkanları tavsiye etmem açıkçası. Sony Z2'nin falan da kamerası pek övülecek tarzda değil. Kamera için iPhone öneririm. Almışken de Casperdı, Samsung'un ara modelleriydi vs. almanı önermem. Benim tercihim iPhone veya HTC olurdu. Her ikisi de premium cihazlar üretiyor.

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Lg2 al derim hem hem fiyati fazla degil hemde oldukca kullanisli ve performansli.

Fiyat-performans iliskisine en uygun telefon.Yok daha yeni bir telefon istiyorsan Samsung J7 oneririm.

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Zenfone 2 kullanıyorum tavsiye etmem hiç bi yönüyle çok sorunlu bi telefon hem donanımsal hem yazılımsal

LG G3 G4 tavsiye etmem kronik ısınma sorunları vb var

Benim sana tavsiyem sony serisi olur teknolojide en üstün firma o bence

Asıl sonylerde ısınma sorunu var kardeşim.Media markta elime bir z5 aldım telefon soba gibi yanıyordu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.