6000TL Civarı Bilgisayar Önerisi?

DNqR1

Katılımcı Üye
21 Eyl 2012
368
0
Cyber-Dünya'
Dell öneren arkadaş biraz daha açıklayıcı olabilirsen çok iyi olacak ve bir de taşınabilir olmasını istiyor olmam her yerde oynamak değil arkadaşım ben kesinlikle taşınabilir alıcam okul iş ve oyun için bu yüden rica ediyorum ben akıl edememişim gibi gelip 2 katını dizersin gibi yorumlar yapmayalım.

goddesofcat

Katılımcı Üye
17 May 2018
661
0
İstanbul
Taşınabilir istiyorsun vede dizüstü istemiyorsun anlamadım ama neyse msı aegis alabilirsin onları bir kontrol et tasarmları çok hoş

muyap27

Katılımcı Üye
26 Mar 2015
976
5
Masaüstü düzülü al parcaları her bi parcanın ayrı garantısı olur bazı parcaların 4 yıl bilemedin 5 yıl garantisi oluyor ben kendim düzdüm sistemi

DNqR1

Katılımcı Üye
21 Eyl 2012
368
0
Cyber-Dünya'
Arkadaşlar biriniz taşınabilir istiyorsun dizüstü istemiyorsun dediğimi nereden gördü ve diğeriniz hala neden benim sabrımı zorlamaya çalışıyor, yahu sağlam bir taşınabilir(dizüstü) bilgisayar önerisi istiyorum gelip bana ben akıl edememişim gibi masaüstü öneren adamın o zekayla bu forumda ne işi var ? Teşekkürler cevaplar için.

q11

Yeni üye
19 May 2018
24
0
knk eğer 6000dan yükselemiyorsan macbook al(düz olan model) birazdaha koyarsan macbook pro alırsın ben macbook air kullanıyorum gerçekten çok hızlı ve yavaşlamıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.