7 Adet Kitap Çekilişi

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy
p0Eo4J.jpg

Konu DeneyimsizDenek haberi ile açtım android kitabıda var fakat o yanımda olmadığı için resimde mevcut değil normalde alan kişi ödeyecekti kargoyu fakat kargo ücretinide ben vereceğim şartlar şunlar
* 1 kişi 1 adet kitap talep edebilir
* Kitabı kazanan kişilere o alanla alakalı bir kaç soru soracağım bu yüzden 1 kazanan 2 adet yedek olacak bu sayede gerçekten hak eden kişiye gidecek.
Bunu dışında başka bir şart yoktur katılıyorum yazıp istediğiniz kitap adını yazmanız yeterlidir.
Açıklanma Tarihi 20.04.2017

Son düzenleme:

Elezen255

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
372
0
Katılıyorum ve Teşekkürler
M@tasploit
* Kitabı kazanan kişilere o alanla alakalı bir kaç soru soracağım bu yüzden 1 kazanan 2 adet yedek olacak bu sayede gerçekten hak eden kişiye gidecek.
Burdan Kastınız Konuyu Bilmesi mi Bilmemesi mi ?

Son düzenleme:

Belo212

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
696
0
#Katılıyorum
İstediğim kitap: "Yeni Başlayanlar İçin C#" ve Teşekkür ediyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.