7 aylık sibirya kurdum yemek yemiyor

MuSLuMBeY33

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
255
0
arkadaşlar kemik veriyorum yemiyor surat asıyor
tavuk eti veriyorum yine yemiyor
dün aksam kasap kapalı idi süt ekmek verdim sütü içti ekmek kaldı
sabah yine tazeledim süt ekmek yaptım yine aynı
simdi kemik aldım açtır diye 4 kilo yemedi
gittim kasaba 2 kilo kırıntı aldım tavugun onuda yemedi tecrübeliler lütfen yazsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Serinlet hayvancağızı yahu! Sibirya kurdu diyorsun, yüzyılın sıcağını yaşarken tabii ki mahvoluyor hayvan. Enerjisini harcamıyor, iştahı açılmıyor.

Serinlet hayvanı, suyla oynasın, koştur, bulabilirsen bir de arkadaş köpek bul - cinsi önemli değil..

MuSLuMBeY33

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
255
0
usta 7 aylık bi köpek dün 1 saat boyunca su altında yıkadım tertemiz oldu halsiz birşey yemiyor sürekli oyun ornarsamda zaten aç düşer bişi olur allah korusun

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
usta 7 aylık bi köpek dün 1 saat boyunca su altında yıkadım tertemiz oldu halsiz birşey yemiyor sürekli oyun ornarsamda zaten aç düşer bişi olur allah korusun

Amacım post kasmak değil, pek de bilgim yok fakat

Yazık 7 aylıkmış birde bence zaman kaybetmeden bir veterinere götür, Bir sorunu vs. varsa öğrenirsin gerekli ihtiyaçlarını alırsın, verceğin para, minik köpekten değersiz emin ol
birde ufak bir fotosunu eklesene :)

MuSLuMBeY33

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
255
0
çıkış butonuna basmam seni zerre ilgilendirmez bana boş yapma konu sahibi isterse yorumumuda silerim ayrıca sanane yahu

Amacım post kasmak değil, pek de bilgim yok fakat

Yazık 7 aylıkmış birde bence zaman kaybetmeden bir veterinere götür, Bir sorunu vs. varsa öğrenirsin gerekli ihtiyaçlarını alırsın, verceğin para, minik köpekten değersiz emin ol
birde ufak bir fotosunu eklesene :)
malesef fotosunu atamam morelimi bozdu çaktırmadan bakıyorum sorunsuz uzanıyo beni görünce ayak ayak üstüne atıp sırıtıyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.