7 aylık sibirya kurdum yemek yemiyor

MuSLuMBeY33

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
255
0
arkadaşlar kemik veriyorum yemiyor surat asıyor
tavuk eti veriyorum yine yemiyor
dün aksam kasap kapalı idi süt ekmek verdim sütü içti ekmek kaldı
sabah yine tazeledim süt ekmek yaptım yine aynı
simdi kemik aldım açtır diye 4 kilo yemedi
gittim kasaba 2 kilo kırıntı aldım tavugun onuda yemedi tecrübeliler lütfen yazsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
kardeşim sana yazan varmı beni tehtidmi ediyorsun gitsin ceza alırım almam seni zerre kadar ilgilendirmez adam gibi cevap yazmayı öğren burda şov yapan çoluk çocukla uğraşamıyacağım

Çoluk çocuk diyorsun fakat sen daha çıkamamışsın. Önceki postları okumayı bırak. Eğer önceki postlara meraklıysan aydınlatayım seni. Bu konuya ilk yazdığın postu hatırla.

MuSLuMBeY33

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
255
0
açıkcası köpeklerden anlamam benim amacım gülün eğlenindi ama köpekte bu havada bunalmış olabilir veya başka bi sorunu olabilir en iyisi veterinere götürmek hocam

güzel söyledin de yani ben bi köpegi beslememin sebebi dostumun olması nice insanlar nankörlük yaptı bana karşı ama bu öyle bişi yapmadı sadece inatçı koşturuyor bizi o kadar o yüzden o yemeyince bende üzülüyorum

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Bak Sana Söylüyorum ;

Bu Hayvanlar Sürü Halinde Gezer
Soğuk Havaya Alışıklarıdır

Bu Şartların Hiçbirini Sağlayamıyorsan koşar Adım Veterine Git,Çünkü Asil Bir Hayvan Bu
Hastalandığında Belli Etmez,Yemek Yiyemez,Oyun Oynamaz,Ağaya Kalkmaz.

Acilen Veterine Koş,Orda Ona Arkadaş Bul,Hemde Veteriner Bir Kontrol Etsin
+ Olarak Hayvanı Dışarıda Yatar Halde Bırakma,O Gölgeye Yatıyor Lakin Yer Onu Yakıyor,
Suya Yatır,Yada Yere Su Dök.

Hasta Olmaması Sadece Yalnız Ve Sıcaktan Bunlamış Olması İçin Dua Et,Hasta Olmasın Da...

CHE1LTOKS

Katılımcı Üye
31 Tem 2017
284
0
İstanbul
Hocam hayvan besledim eğer üzgünler ise halsiz dururlar yemek yemezler cünkü bu yolla size aslında üzgün olduklarını ifade etmeye calısırlar ama belki baska bir sıkıntısı vardır veterinere götürün derim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.