7 Madde Buglu Hesap

Holigan23

Üye
21 Ağu 2017
67
0
Bilinmiyor

Ordan Devam Ederek Sana söylediği İşlemleri yaparsan sonuca ulaşırsın eğerki doğum tarihini biliyorsan doğum tarihini de eğerki bilmiyorsan iş başa düşer ve sahte kimlik yapıp atıcaksın 2 güne açılır nasıl yapıcam diyorsan gerçek kimliğini eline al ve fotoğrafını çek çok iyi bir şekilde fotoshop yapıp değiştir ismini ve doğum tarihini 2 güne hesap açılır bundan başka çözümü yok açamassın yani

Kardeş sen galiba körsün yada bana öyle geliyor. Adam sana madde hakkında bilgi ver diyor sen diyorsun hesabını geri açma bilmem neler ne komik birşeysin.

Holigan23

Üye
21 Ağu 2017
67
0
Bilinmiyor
Kardeş low gibisin, yazdığım yorumları okuyor musun? Bide sanki buglu hesap kullanmayı biliyorsunuz da buglu hesap istiyorsunuz q,We:WQ:EQW:Eqwe

AccoStolen

Uzman üye
25 Ara 2015
1,952
1
Russia
bakın 3 haftadır yanlış bilgi veriyorsunuz insanlara yeter ama yeter hakaret etmek istemiyorum benimde hakkım yok ama bu açtıgınız hesap buglu hesap degil artık anlamıyormusunuz bu açtıgınız hesap facebook'un yeni güvenliği sizden selfie şeklinde fotoraf istiyor 7 madde dedigimiz şey hesabın pano açığıgla küfür,18 içerik ile spam atılmasına denir anlayın artık şunu lütfen artık forumda şu konuyu görmemek için dua ediyorum !!! 7 maddenin formu falan yok o attıgıın form facebook'un eski case formu normal hesabı açma formu 7 madde hesabı mailden açabilirsin

Holigan23

Üye
21 Ağu 2017
67
0
Bilinmiyor
bakın 3 haftadır yanlış bilgi veriyorsunuz insanlara yeter ama yeter hakaret etmek istemiyorum benimde hakkım yok ama bu açtıgınız hesap buglu hesap degil artık anlamıyormusunuz bu açtıgınız hesap facebook'un yeni güvenliği sizden selfie şeklinde fotoraf istiyor 7 madde dedigimiz şey hesabın pano açığıgla küfür,18 içerik ile spam atılmasına denir anlayın artık şunu lütfen artık forumda şu konuyu görmemek için dua ediyorum !!! 7 maddenin formu falan yok o attıgıın form facebook'un eski case formu normal hesabı açma formu 7 madde hesabı mailden açabilirsin

Kardeş sen ilk öncelikle madde nasıl atılır onu bir öğren tamam mı? Pano açığımış bilmem neler. Madde dediğin 67 formundan atılıyor kim olduğunuzu bir kimlikle doğrulayından tabi artık madde fix yedi onu geç 2.si +18 içerik atsan yeterli 5 tane at kapıyor zaten maddenin formu yokmuş olm maddeyi bilmiyorsun o zaman niye konuşuyorsun daha formunu bilmeyen adam bana maddeyi öğretiyor. Maddeyide açmayı gelirsek bay profesör mailden değil ya eski case yada orjinal confirm atacaksın hesabına al sana maddeyi açmak eğer yazdığımı anladıysan ne mutlu bana.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.