700 mb lik dosyayi 2 mb yapma resimli

karo1971

Üye
16 Şub 2010
229
0
Görüldüğü gibi yaklaşık 750 MB Şimdi Bunu 2 Mb ye indirecem

adsz5cr2hf.jpg

Adım 1 : Winzipi bilgisayarınıza yükleyin

Adım 2 : Dosyamıza Sağ tıklayın
adsz5cr0ry.jpg

Adım 3 : Görüldüğü Gibi Dosyaı sıkıştırıyor (hah bu arada dosyanın boyutuna göre bayağı uzun sürebilir
adsz5cr8yj.jpg

Adım 4 : Karşınıza Böle bir şey çıktıysa iş tamamdır, şimdi dosyamızın ismine sağ tık ..ve farklı kaydet..( bu arada boyuta dikkat)

adsz5cr0ya.jpg

Adım 5 : ee pek fazla bir şey kalmadı herhalda..): Dosyamızı uygun bir yere kaydedip bu ekranı kapatıyoruz
adsz5cr2jo.jpg

adsz5cr8im.jpg

osman2284

Üye
19 Eki 2009
170
0
bilmem..:)
kardeş tüm dosyalarda geçerlimi bu ?çünki mesela oyunu sıkıştırıyon 500 mb ise 250 mb oluyo örn. ama bi videoyu sıkıştırıyon 500 mb ise 450 mb anca oluyo

TRNooNTR

Kıdemli Üye
10 Kas 2008
2,519
0
drwxr-xr-x
Videolarda 1 gb lik videoyu 1 mb yaptıktan sonra onu eski haline çevirdiğinde çözünürlük çok kötü olur.
Programlardada eski halinde çalışma garantisi veremez.

halil1862

Yeni üye
31 Tem 2009
37
0
kardeşim her yolu denedim olmuyor daha 800 mb lık bir oyunu indiremedi 100 mb ta en son 650 ye indiriyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.