8 Site Hacked

asi drason

Uzman üye
5 Şub 2012
1,142
0
kardeş nasıl yaptığın hakında bilgi versen veya bir ara videolu anlatım çeksen
İSrail sitelerine saldırmak en büyükm hayalim...

enies

Uzman üye
3 Mar 2012
1,155
0
kardes nasıl yapıyorsunuz bana anlatın bizde hacker olalım benim hayalim yüce rabbimize küfredenlerin dinimize hakaret edenlerin siteleriini hacklemek

hayal-et06

Uzman üye
23 Ağu 2011
1,081
16
ankara
bir defacer nasıl olurda görevlerini bir üyeden öğrenir?

görevlerimi bir üyeden öğrenmedim o gün çok kızgın olduğum bir gündü. buraya o mirror u yazmasaydımda olurdu. yazmış bulundum ve bir arkadaşımızda bilmediğimi düşünerek uyarıda bulunmuş.neticesinde kaldırdım. bu arada ben geldim herkese tekrar merhaba.

etter

Katılımcı Üye
4 Şub 2012
301
0
komutanım tebrik ediyorum yine yaptın yapıcağını :)
bu arada senin index i ilk gördüğümde az çok tırsmıştım :)

Son düzenleme:

gulyapani

Katılımcı Üye
26 Ocak 2012
701
0
adıyaman
senin işin gücün yokmu durmadan site hackliyon biraz ara ver yavaş ol her zaman bu bölüme girdigin zaman her zaman taze konu açıyon bu arada türk sitesinin hacklemenin sebebi neydii

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.