8 Tür hacker // Siz Hangisisiniz ? // 8 Tür hacker görevi nedir ne yapar ? //..

cino1234

Yeni üye
6 Haz 2010
23
0
ben facebook msn felan hackliyorum resimlerin felan içine keylogger yerleştirip adamlara yutturuyorum ddos saldırısı yapıp küçük değersiz siteleri 30 dk lığına kapatabiliyorum ama bugüne kadar kimseye zararım olmadı bu konuda ben neyim peki ? :)

sonkural12

Katılımcı Üye
29 Nis 2012
280
0
1 Haftada Kelloger Yazılımımı Yazdım Şifre Kırıcı Program Yaptım Hack Yaptım Hepsi 1 Hafta Sürdü Ama Bu Shell"i Çözemedim Ve Birçok Şey Var Çözemediğim :S Ben Hangisiyim Acaba Lamer"im Herhalde :D

1ns1d10us

Yeni üye
3 May 2012
2
0
neden hackerlığı böyle kategorilere ayırıyorsunuz ki. isteyen istediği anda istediği alanda hacking yapar. takılmayın böyle şeylere. öğrenin ve uygulayın gerisi fasa-fiso

WOLSİN

Katılımcı Üye
21 Ara 2010
553
0
32
ADANA
hackerlığın tanımı akademik olarak şudur: kendi programlarını yazıp sistemlere sızabilen ve hertürlü bilgiyi çekebilen bilgisayar ve internet korsanları. (dikkat edin kendi programlarını yazabilen diyor...)

o yüzden forumdaki her 100 kişiden 1 i gerçek hacker dır. hangi hacker olduğu pek önemli değildir bence hacker hacker dır.

hasanygz

Yeni üye
3 Ara 2010
6
0
/www.zevksesli.com/ bu site bizim siteye saldırı yaptı lütfen bu siteye saldırı yapacak yokmu yardım edin sitelerine giittim neden böyle yaptınız diye küfür ettiler bende sizden yardım istiyorum ne olur çökertin bu siteyi:(

AkrOEnoS

Katılımcı Üye
3 May 2012
346
0
yarı lamer sayılırım(piyasada ben hackerım diye dolanmıyorum bir de bazen ctrl-c ve ctrl-v yapıyorum(Allah'ın izniyle öğrenene kadar)) Gri şapkalı olmak isterdim =)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.