80 Tl ye kulaklık,mouse,klavye

crackedx1

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
840
0
c-137

bugün gittim a101 den renkli klavye aldım size de tavsiye ediyorum tükenmeden alın gerçekten hakkını veriyor klavye :)

Son düzenleme:

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
renkli klavye alsam kutusunu açmadan sıfır diye satarmıyım

satarmıyım ne :trl 40tl olmazsa 50tl ye satarım almaya gidiyorum

Son düzenleme:

crackedx1

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
840
0
c-137

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Tavsiye etmiyorum beyler çok küçük ve çok çabuk bozuluyor. Buna vvereceğin paraya 2-3 kuruş daha koy everest al biraz daha dayanıklı en azında

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
2 tane mağza gezdim buldum bunun fiyati bundan sonra 50tl oruc oruc sıcakta isimi biraktim gittim :trl

4tl de kdv almislar

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.