9 Ekime Dikkat !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

clown03

Uzman üye
16 Tem 2016
1,591
0
Tokyo
olacağını sanmam olsa bile bu sefer halk daha bilinçli ve hazirlikli daha kolay puskurturuz germesin kendini kimse

DarkmeteR

Katılımcı Üye
31 Ocak 2015
508
0
Eskişehir
Bune ya çok saçma bir şey :D bir şey olacağı yok bence zaten bu asker ıcınde olmaz buyuk olcekte polıste var bu hayınlerden 50 yıllık bır orgut bu askerıyedekını bılmıyorum ama polısıyede cok var.Askeri hareketlilik olursa halkı karşısına almaz cunku bunu halk ıcın yapıyor bır olmaz.

BlueDia

Üye
30 Ağu 2015
66
0
Türkiye
Bundan bizim haberimiz varsa sanırım Milli İstihbarat Teşkilatının da haberi vardır ;) ve zaten 1. girişimin başarısız olma sebebi darbenin istihbratının alınmasıydı. Şimdi bu bilgiyi sen biliyorsan ve kesinse bunu MİT de bilir ve önlemini alır.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Üstad bu sayfayı favorilere alıyorum. 10 Ekim'de seni öyle bir trolleyeceğim ki, yüreğimin yağları eriyecek. Tokat manyağı yapacağım seni.

Root DooTR

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
302
0
Uzaydan :)
Beyler Şöyle Konular Paylaşarak Milleti Daha Çok Korkutma Amacına Götürüyosunuz. Bu Tamamen O Amerikadaki Köpeğin Pardon Köpek Bile Daha İnsan Gibi O Adi Hayvanın Oyunu. 1 Darbeyi Yapamadı Diye Kuduruyo . Ve Öyle Bir Kayıp Yaşadıki Bütün Adamları Hapiste İt Gibi. Amerika Ve FBI Diye Birşey Duymuştum Birlikte Saldırıcaklarmış Sanırsam Onların Hepsi Bizde Türkiye Bu Türkiyeyi Dağıtacak Adam İlkten Bayağı Bir Yürek Yemesi Lazım. Rusyayla Barışmış Durumdayız. Yani Darbenin Kelimesini Yapamazlar Tamamen Milleti Korkutma Amacı :)

TnLamaz

Üye
8 Eyl 2016
142
0
II.Dalga Darbe 9 Ekim 2016'da CIA ve MOSSAD Destekli Gelecek!

II.

14 Temmuz 2016 da yapılan darbe girişimin başarısız olmasının en önemli nedeni;
RUS istihbarat servisi FSB (NeoMilitarist-KGB) 'nin MİT 'e göndermiş olduğu askeri hareketlilik öncü raporudur!
Bu raporun en önemli detayı NATO'nun ikmal ve tedarik faaliyetlerinin 2016 TEMMUZ ayı içersinde yoğunlaştırmış olmasıdır!
Bi kere kalkışma 14 Temmuz değil 15 Temmuzda gerçekleşti daha konunun içinde yalanlar mevcut :D isiniz gücünüz yalan dolan olmuş:D

DeathTR

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
298
0
Türkiye
Türkiye durmayacak. Beyler bir dalga darbe gelirse bizde bir dalga Amerikan sitesi hackleriz. İşte o kadar. Devletimize el süremezler bu şerefsizler.

Preceptinn

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
346
0
-İnferno
Bunun algı operasyonu olduguna eminim ve bunu sen biliyorsan MİT haftalar önce istibaratı almıştır bile darbe olmaya bilir fakat bunların pes edeceğinide sanmıyorum hatırlarsanız 3 hafta önce bi arkdaş şöyle demişti "9 ekimden sonra sansasyonel olaylar yapacaklar patlama v.b hatta adam hangi şehirde olacagını ve hangi günlerde olacagını söyledi bu yüzden yurt dışından Türkiye ye gelmeyi erteledim dedi" olsa olsa 1patlama olur ondan sonrada daha yapamazlar

HACKFUN_TEAM

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
963
0
sen ben biz öğrendiysek istikbaratları bozulmus demektir bu da oluyor ki büyük ihtimal olmayacak cünki boyle seylerde gizliliğe önem veriyorlar

p20yavuz02

Uzman üye
21 May 2016
1,792
0
Bileyim ?
tartışma başlatmak istemem ancak bunların çoğunun ben propaganda olduğunu düşünürüm her şeyi ALLAH bilir ben değil

p20yavuz02

Uzman üye
21 May 2016
1,792
0
Bileyim ?
Arkadaşlar sizce böyle birşey olabilir mi?

hayır bunlar durumu ölçmek için yapılan şeyler bilmeyenler inanır :) yayar millet karşı çıktığında cevap vermez çünkü kanıt yok olmayan birşeyi destekleyemez değil mi ? ama .... neyse birşey demek istemiyorum anlayan anladı he dersen insanlardan iyi anlarım ;)

dragatla

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
661
0
Birisi patlamalar olcak felan demiş harbiden bugün patlama oldu istanbulda 6 ekim bugün sen nasıl bukadar kesin konuşuyorsun senmi yapıcaksın darbeyi yoksa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.