$26,735,00 lık vurgun/ekoe/webhacking kulubu

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Herkes maşallah trilyoner oluyor. Çok kolay bi şey oldu bu milyarlarla oynamak. İnandırıcı değil ama hadi bakalım. Çalıntı paralarla ne kadar hayır yapılıyorsa fazlasıyla yapılmaya başlandı çok şükür. :) En azından konulara göre böyle. :) Moda mıdır nedir herkes vurdun da vurgun yazıyor bi ss atıyor onayladım diyor tamamdır. :) Gerçek olduğu zaten belli değil gerçek olsa bile çalıntı parayla neyin hayrı bağışı bu ? ;)

Son düzenleme:

ekoe

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
630
0
.bat
Vay helal olsn kardesime
eyw sağol kardeşim
eyw sağol
Herkes maşallah trilyoner oluyor. Çok kolay bi şey oldu bu milyarlarla oynamak. İnandırıcı değil ama hadi bakalım. Çalıntı paralarla ne kadar hayır yapılıyorsa fazlasıyla yapılmaya başlandı çok şükür. :) En azından konulara göre böyle. :) Moda mıdır nedir herkes vurdun da vurgun yazıyor bi ss atıyor onayladım diyor tamamdır. :) Gerçek olduğu zaten belli değil gerçek olsa bile çalıntı parayla neyin hayrı bağışı bu ? ;)

Kardeşim hacking sadece girip siteye hacked yazmak değildir bunu bir çok yolu vardır
zarar verme de bir hacking tir.Bide işki satan yere zarar vurmak bence iyi birşey
bide trilyon değil 30 bin dolara yakın bir para.

Teşekkürler üstad
sağol eyw
Klavyene sağlık :)
sağol kardeş
eline sağlık dost :) biz vurgun yapınca inanılmıyor ;)
eyw sağol dostum
sağol kardeşim

Son düzenleme:

garry0n

Uzman üye
30 Eki 2015
1,806
1
Nereye...
Dostum eline sağlık ta ürünleri nereye yolladın o daha önemli bir durum site bunun farkına varırsa ürünü yolladığın adres sahibi sıkıntı çeker ve bu tür durumlarda haberim yok diye birşey geçerli değil maalesef
Vurgun için tekrardan eline sağlık...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.