$27,999,69 Dolarlık Vurgun / Kerae Medical Hacked ∽ #Memotaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Combodrop

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
579
0
Eline sağlık moruk 5 milyar ateşlesene :D
harbiden iyi iş başarmışsın haberlere felan çıkması lazım yani

eijleq

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
272
0
Bi kere haram
O parayi bağış lamiycaktin

Sence bir hack forumunda yazdığın mantıklı mı ?

mesela şöyle düşün adam site açıyor index basıyorsun adam belki yedeğini de almadı gitti emekler ne oldu adamın sitesi gitti ve 1 hafta geriye gönderdi bunu ee bu ne peki ?

biraz düşünerek post atarsan daha iyi olur. Baltalamaya çalışma.

25 Tem 2013
160
0
Logo:
9dnzGk.png

Sitemiz:
qW50E5.png

----------------------------------------------------------------

Zone;
Kod:
[CENTER][URL="http://www.zone-h.org/mirror/id/30168403"]www.keraemedical.com Hacked. Notified by ZoRRoKiN [IMG]http://www.zone-h.org/images/star.gif[/IMG][/URL][/CENTER]

Wp Vulnerabilities -Rmf Bir Açığa Sızarak Başardığım Bir Deface'dir. Bilerek İndex Atmadım Page Olarak Ayarladım, Vurgun Fark Edilmemesi İçin.

----------------------------------------------------------------

Vurgunun Kanıtları:
gW7gW5.png

qW50WR.png

5QZ0QL.png

Jl09lQ.png

6XoBXv.png

Tüm Vurgun Toplam Değeri $27,999,69 Dolar Ediyor. Tüm Vurgun Türk Kızılay'ına Bağışlanmıştır Ve İhtiyac Sahipleri İçin Tıpbi Malzeme + Tekerlekli Sandayle Ship Edilmiştir.

Tüm THT Ailesine Teşekkürlerimi Sunuyorum, Hepinize İyi Bayramlar Diliyorum.

Saygılarımla.
ΜƐΜΘŦĀẔ
.
.
.​

-Special Thanks;
NoStopBoys , Reuters , ZoRRoKiN

Tebrikler, kargo takip numarası varmı?

MrOzan

Uzman üye
26 Nis 2016
1,556
0
Helal olsun be!
Emegine sağlık kizilaya bagislaman cok güzel olmuş baskasi yerdi :)

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
485
85
u bilmiyorum maalesef
Adam bildiğin yürüdüğüm yolu yürümüş :trl
Ermeni CC lerini sos'a bağışlıyordum alibaba b2b exploiti ile girdiğim sitede :D
Kardeşim eline sağlık tebrik ederim, oldukça büyük bir iş ve korkmadan cesaretin ile tek hamlede vurduğun tekmeydi :)

Cansın,canansın,cana can katansın sen hep varol. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.