/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Bu seferde indirdim kurdum test maili gönder dediğimde bilgilerinizi kontrol edin bir hatanız olmalı diyo
Kullanıcı adı yerine neyi e-mail adresi yerine neyi şifre yerine neyi yazıcam
Bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim :)
Eline sağlık süper bir program ama açamadık :p

Son düzenleme:

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Arkadaşlar size şifreler geliyo mu ?
Yolladım adam açtı şifre falan gelmedi 1 saat içinde bundan sonrada gelceğini sanmıyorum
Sorun neyden kaynaklı olabilir dosyayı attıktan sonra kendi bilgisayarımdan sildim onunla ilgili değildir dmi ?

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
1. Flood yapma eğer mesaj yazıcaksan önceki mesajını sağ alt taraftan düzenle butonuyla düzenle ve yeni mesajını yaz veya başka birini bekle yorum yapsın ondan sonra yaz...

2.Serveri tamamen kurmuş olman gerekir yanlış bir ayar yaparsan gelmez en önemlisi mail adresi olarak gmail adresini yazmış olman gmailini yazdıktan sonra gelmesi lazım ve serverden mesaj gelmesi için bilgisayarında loggerı silmemen gerek ayrıca karşı tarafta antivirüs veya deepfreeze olduğu için gelmiyor olabilir logger bu adı üstünde sizin için deepfreeze kendi kaldırıp yerleşicek değilya onlarıda siz düşünün...

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Teşekkür ederim düzenle butonunu bilmiyodum bundan sonra kullanırım :)
Masaüstüne çıkan server ı mı yollicam yoksa Remote Downloader içerisindeki server ı mı yollicam ?
Birde keylogger ı kendi bilgisayarımda açtımda nasıl geri silebilirim ?
Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
Ellerine sağlık yine bomba bir program yapmışsın.Ayların emeği çok güzel sonuç vermiş tebrik ederim kardeşim :)

El Diablo7

Yeni üye
12 Ağu 2011
27
0
çalışmıyo .s trojanı oluşturuyorum karşı bilgisayara yolluyorum oda açıyo ama bana şifreler gelmiyo .s

jetleee

Üye
19 Ağu 2008
143
0
ROC kardeş ben açtım programı dosyalar masaüstünde sorunsuz açıldı ben mail adresine kendi mail adresimi yazıyorum kullanıcı adınada başka msn adresimi yazıyorum yandan Hotmail seçiyorum 2 msn adresimde hotmail zaten sonra ayarlıyorum orda seçenekleri falan orda mausu sayıların üstünde gezdiriyorum sonra mail test et diyorum fakat birşeyi yanlış yapmış olabilirsiniz veya internet bağlantınızı kontrol edin diyor nerde hata yaptım hotmailmi kabul etmiyor gmailmi olacak detaylı anlatırmısın.??Mail test ediyorum test mail gelmiyor.S:sPortmu açık olcak acık olcaksa hngi port?

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Herhangi bir portunuzun açık olmasına gerek yok çünkü bu bir Keyloggerdır uzaktan yönetim aracı değildir...
Sorununuza gelirsek GMail hesabı açıp denemeniz daha iyi olur eğer aynı hatayı alırsanız bana Private Message yazarak ulaşabilirsiniz...

Sanalkorkun

Yeni üye
27 Ağu 2011
12
0
Programı kuran bir yetkili cevaplayabilir mi ?

Test maili başarılı bir şekilde gönderiliyor...Fakat serveri kurdukdan sonra dosyayı açmak istediğimde şu hatayı veriyor ve loglar gelmiyor.;

adszkg.png

Sanalkorkun

Yeni üye
27 Ağu 2011
12
0
Program görev yöneticisinde açık gözüküyor bende fakat,Loglar kesinlikle gmailime gelmiyor..

adszyby.png

Loglar gelmiyor,sadece test maili geldi ve 1 saat bekledim nerdeyse hala log gelmedi.
adsz2od.png

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Programı kuran bir yetkili cevaplayabilir mi ?

Test maili başarılı bir şekilde gönderiliyor...Fakat serveri kurdukdan sonra dosyayı açmak istediğimde şu hatayı veriyor ve loglar gelmiyor.;

adszkg.png

şimdi sen serveri kurdun ve kurduğun serveremi tıkladın? tıkladıysan hata alman gayet normal çünkü maksat serverin hata vermesini sağlamak böylece server hem pcye yerleşiyor hemde kendini bozukmuş gibi gösterip kurbana "buda bozuk çıktı hay ben böyle işin ..." dedirtip sildiriyor böylece şüphelenmiyor..

Sanalkorkun

Yeni üye
27 Ağu 2011
12
0
şimdi sen serveri kurdun ve kurduğun serveremi tıkladın? tıkladıysan hata alman gayet normal çünkü maksat serverin hata vermesini sağlamak böylece server hem pcye yerleşiyor hemde kendini bozukmuş gibi gösterip kurbana "buda bozuk çıktı hay ben böyle işin ..." dedirtip sildiriyor böylece şüphelenmiyor..

Anladım,ama loglarda gelmiyor sadece serveri oluşturmadan önce test maili yollattım o geldi sadece.

Sanalkorkun

Yeni üye
27 Ağu 2011
12
0
Buyrun yeni foto,server çalışıyor gözüküyor ama test mailinden sonra hiç bir mail gelmiyor?...Nedeni ne olabilir sizce?...
adszdo.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.