/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

lDeanl

Katılımcı Üye
3 Mar 2012
787
0
Hakopsunki Daha İyi Antilere Yakalanmıyor Bunu Hemen Eset Yakaladı.Ayrıca Çok Kasıyor Program :(

cengizsertel

Yeni üye
14 Nis 2012
4
0
1
Genelde bende internet üzerinden flash oyunları oynamayı çok seviyorum. Güzel siteler var içerisinde yüzlerce oyun barındıran. Boşu boşuna oyun satın almaya bunun için para harcamaya gerek yok aslında. Tabi yine bilgisayar üzerindeki bir oyun kadar iyi olmuyor ama yinede eğlenceli. Bu tarz oyunları barındıran bir site biliyorum paylaşmak istedim Oyun Merkezim Bedava Oyun Sitesi Ben10, Barbie, Benten, Barby Ücretsiz Oyunlar. da bir çok oyunu ben ve çocuğum severek oynuyoruz.

junyr155

Yeni üye
17 Nis 2012
4
0
kardeş ya hot fileden başkas iteye upload ede bilir misin ya şu hatayı verio
Kod:
There is a temporary problem with accessing this file. Our technical team is resolving the problem right now.

hackcanmhk

Yeni üye
16 Nis 2012
21
0
windows belirtilen aygita yola veya dosyaya erisiemedi.ogeye erisŸmek icin gereken izinler olmayabilir. Hatasi ile karsilasiyorum.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.