/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

garzan

Yeni üye
24 Tem 2012
28
0
Hocam Ellerine saglik. Iyi bir calisma olus (bu tur islerden anlamam goruntu itibariyla). Insallah kullana bilirim.

garzan

Yeni üye
24 Tem 2012
28
0
Hocam hep ayni soru, ama neden se kimse bu konuda bir sey soylemiyor. server i kurdum ama karsi tarafa nasil gonderiyorsunuz. gmaille gondermek istedigim zaman virus diyor ve eklemeye izin vermiyor. emaille gonderenler nasil yaptiniz bir yol gosterin lutfen

moment040

Üye
2 Şub 2012
52
0
Senin loggerlerde simge değiştirme olmuyor oyüzden kullanmıyorum o olsa süper olucak ileriki güncellemelerde getirrsen indirip kullanıcam Emeğe sayğı !!

Ser1ous

Yeni üye
3 Ağu 2012
6
0
sqlite.dll nedir kardeş ben orda takıldım server kuruldu sanırım ama sqlite dll yerini orada ne yazıyosa onu yazdım yani nasıl kurucaz onu

garzan

Yeni üye
24 Tem 2012
28
0
Hocam hep ayni soru, ama neden se kimse bu konuda bir sey soylemiyor. server i kurdum ama karsi tarafa nasil gonderiyorsunuz. gmaille gondermek istedigim zaman virus diyor ve eklemeye izin vermiyor. emaille gonderenler nasil yaptiniz bir yol gosterin lutfen

yawww benim yazdiklarim kimse tarafindan gorulmuyormu, yoksa tenezzul edip cevap verme zahmetinde bulunmak mi istenmiyor. Millet; cok guzel olmus loglar geliyor diyen sahislar veya Roc, kardesim ne hotmail ne gmail nede yahoo servere ek olarak virus diye gondermiyor. siz ne kullaniyorsunuz da karsi tarafa gonderiyorsunuz. Yokmu merhametli birisi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.