/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
Arkadaşlar:

• Konu tekrar düzenlendi.
  • Resimler düzenlendi.
  • Bağlantılar yenilendi.
  • Eksikler tamamlandı.
  • Projeye devam kararı alındı.

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
Arkadaşlar anlamıyorum.

Bakın bu programı 5 YIL önce yaptım. 5 yıl önce bu piyasada böyle bir tasarımlı program var mıydı ? Belki birçoğunuz yeni yeni program yazarken ben bu programı 5 sene önce yazdım.

Tasarımı olağanüstü demiyorum ama grafikleri düzeltmen lazım diyen arkadaşları da anlamıyorum. 5 yıl önceki bir program için gayet GÜZEL bir tasarımı var.

_____

Program 5 yıldır gayet güzel şekilde çalışıyor. Başkalarının programları 1 hafta sonra çökerken bu program 5 yıldır herkesin işini görüyor. Hala 1 haftada 100 kişi indiriyor. Bu sene içinde yeni sürümü çıkınca tasarıma hiç önem vermeyim de görün siz :)

HackerNirva

Uzman üye
4 Haz 2015
1,077
0
31
//MEXİCO
Arkadaşlar anlamıyorum.

Bakın bu programı 5 YIL önce yaptım. 5 yıl önce bu piyasada böyle bir tasarımlı program var mıydı ? Belki birçoğunuz yeni yeni program yazarken ben bu programı 5 sene önce yazdım.

Tasarımı olağanüstü demiyorum ama grafikleri düzeltmen lazım diyen arkadaşları da anlamıyorum. 5 yıl önceki bir program için gayet GÜZEL bir tasarımı var.

_____

Program 5 yıldır gayet güzel şekilde çalışıyor. Başkalarının programları 1 hafta sonra çökerken bu program 5 yıldır herkesin işini görüyor. Hala 1 haftada 100 kişi indiriyor. Bu sene içinde yeni sürümü çıkınca tasarıma hiç önem vermeyim de görün siz :)

Sonuna kadar haklısın 5 yıl önce adam gibi keylogger yoktu son güncellemelerinde başarılı bu arada güncelleme için sağol

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
  • Videolu Anlatım Eklendi
  • Dosya İçeriği Geliştirildi.
  • Konu İçeriği Düzenlendi.
  • Host İçerisindeki Hatalar Düzeltildi.
  • Link Ve Bağlantı Hataları Düzeltildi.

Temmuz 2015

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
  • Videolu Anlatım Eklendi
  • Dosya İçeriği Geliştirildi.
  • Konu İçeriği Düzenlendi.
  • Host İçerisindeki Hatalar Düzeltildi.
  • Link Ve Bağlantı Hataları Düzeltildi.

Temmuz 2015

Valla hocam helal olsun gördüğüm en kapsamlı logger desem yeridir.
Ayrıca maşallah konuya bak 128 sayfa :D
Devamını da bekleriz hocam RocLogger 7 neden olmasın :)

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
Port gereklimi bunun için

Asistan moderatör arkadaşımız cevabı vermiş.

Valla hocam helal olsun gördüğüm en kapsamlı logger desem yeridir.
Ayrıca maşallah konuya bak 128 sayfa :D
Devamını da bekleriz hocam RocLogger 7 neden olmasın :)

Herhalde en çok kullanılan Türkçe logger. 6. sürümünü 100-150bin kişi indirdi. 50bin civarı kişi kullanıyor.

Bu vakitten sonra _RoC_ Logger değil ama farklı bir ad ile gelmeyi düşünüyoruz. :)

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter

Herhalde en çok kullanılan Türkçe logger. 6. sürümünü 100-150bin kişi indirdi. 50bin civarı kişi kullanıyor.

Bu vakitten sonra _RoC_ Logger değil ama farklı bir ad ile gelmeyi düşünüyoruz. :)

Ama hocam turbobite alternatif bir link vereydiniz keşke :RpS_razz:
Drive, Yandex vs. Turbobit sinir ediyor adamı

IHuNTeRI

Üye
8 Şub 2015
193
0
Acil@

Usta Peki Bu sadece kayıtlı olan sifrelermi alıo yoksa klavyede tıklanan herşeyimi o tarayıcıdaki?

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.