account reaper kullanıcı adı sorunu

bar55636

Yeni üye
6 Ocak 2016
24
1
merhaba kardeşlerim account reaper'diye program var
ben bu programla instgaram çalmak istiyorum her şeyi yapıyorum
start a bastığımda instgaram hesapları e mail olarak geliyor normalde kullanıcı adı olarak geliyor
ben kullanıcı adı olarak gelmesini istiyorum
çok araştırdım ama bulamadım
LÜTFEN YARDIM EDİN!!

Son düzenleme:

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
C:\
Lütfen yardım edin

merhaba kardeşlerim account reaper'diye program var
ben bu programla instgaram çalmak istiyorum her şeyi yapıyorum
start a bastığımda instgaram hesapları e mail olarak geliyor normalde kullanıcı adı olarak geliyor
ben kullanıcı adı olarak gelmesini istiyorum
çok araştırdım ama bulamadım
LÜTFEN YARDIM EDİN!!

dostum su sekilde olabilir elde etmiş olduğun combolistleri taratarak hesapları cıkartabilirsin.
Username Password olarak veya email password olarak.Combolist email password ise email password gelir veya username password ise username password gelir.Ha bi de şu da var onu belirteyim username:username gerçi oda ne kadar işine yarar bilemem doğrusu. İyi forumlar

deragless

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
660
0
Kardeşim Senin Sorunun Combolistlerden Kaynaklanıyor Çünkü Combolist Üretirken Ordan K.adı Mı Epostamı Seçmen Lazım K.Adı Öneririm Daha Çok Düşer Ama İşe Yaramaz Çünkü Hesaplar Güvenlik Amaçlı Farklı Proxy Üzerinde Açılıkları İçin Hemen Doğrulamaya Düşüyor Onu Geçmen İmkansız Gibi Birşey Eğer Telefona Rat Atabilirsen Oda Zor

bar55636

Yeni üye
6 Ocak 2016
24
1
Kardeşim Senin Sorunun Combolistlerden Kaynaklanıyor Çünkü Combolist Üretirken Ordan K.adı Mı Epostamı Seçmen Lazım K.Adı Öneririm Daha Çok Düşer Ama İşe Yaramaz Çünkü Hesaplar Güvenlik Amaçlı Farklı Proxy Üzerinde Açılıkları İçin Hemen Doğrulamaya Düşüyor Onu Geçmen İmkansız Gibi Birşey Eğer Telefona Rat Atabilirsen Oda Zor

Teşekkür Ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.