açık buldum ama siteye giremiyorum

13 Ocak 2019
61
0
merhaba arkadaşlar ben bir sitenin açığını buldum ama siteye giriş yapamıyorum.yardım edermisiniz?

bu arada online açık tarama linkini atarsanız sevinirim.

:yaho1

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
merhaba arkadaşlar ben bir sitenin açığını buldum ama siteye giriş yapamıyorum.yardım edermisiniz?

Bir sürü açık var dostum. Nasıl bir açıktan bahsediyoruz xss mi sql mi farklı bir açık türü mü bunları söylersen daha kolay yardımcı oluruz. Açık taramak için program önerim Acunetix ve Safe 3 programları. Online olarak ise https://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/1320600-online-acik-tarama-sitesi.html

https://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/915608-online-website-acik-tarayici.html

çalışıyorlar mı bir fikrim yok genel de acunetix kullanıyorum ben.

28 Haz 2016
240
3

sql açığı mı yoksa diğer açıklar mı eğer sql açığı ise; ve sisteminde linux da var ise ordan halletmeni ha yok ise Havij ile yapmanı tavsiye ederim ama bak sql açıklı site bulmak kolay önemli olan onun Database sine girmek de DB sinde Admin panel,k.adı.şife vs tanımlı ise iş tamamdır ama kolay kolay bulamazsın sistemine linux kur VmWare ile daha verimli hack yaparsın

İyi Forumlar:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.