ACİL arkadaşımın telefon numarası bi siteye verilmiş

Lenovosif

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
404
0
Ziyaretegel
selamun aleyküm arkadaşlar arkadaşımın telefon numarasını özelden ve bazı numaralardan arayanlar oluyomuş açmıyomuş en sonunda açmış ve biri numaran bi sitede var dikkatli ol demiş napması gerek ne önerirsiniz iyi forumlar .

DR4K0L0L

Katılımcı Üye
24 Şub 2016
891
1
Büyük ihtimalle arkadaşının tartıştığı birisi ya da şaka yapmayı seven bir arkadaşı p***ografik bir websiteye onun (arkadaşının) telefon numarasını paylaşmıştır. Numarasını değiştirebilir, çok da pahalı değil. Bildiğim kadarıyla operatöre göre değişiyor ücreti. Örneğin Turkcell 22TL ücret alıyor diye biliyorum...

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
hangi sitede numaran dağıtıldıysa scrennları al ve savcılığa ver .Ölümle tehdit edenler var değişik tekliflerde bulunanlar var diye dilekce yaz savcılık gerekeni yapar.

IExecuTion

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
492
0
Ahahah arkadaşına yapıyolar bence sen gül sonuçta şaka kurbanı :D
Eğer gerçekten rahatsız oluyorsa onu rahatsız edeyenlerin yerine neden o para ödesinki numara değiştirme falan ? Yerinizde olsam direk şikayette bulunurum yada telefonu uçak moduna alırım :D

Lenovosif

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
404
0
Ziyaretegel
Ahahah arkadaşına yapıyolar bence sen gül sonuçta şaka kurbanı :D
Eğer gerçekten rahatsız oluyorsa onu rahatsız edeyenlerin yerine neden o para ödesinki numara değiştirme falan ? Yerinizde olsam direk şikayette bulunurum yada telefonu uçak moduna alırım :D

inşallah şaka kurbanıdır bide kız çok korkuyo telefon numarasıyla ne gibi zarar verebilirler

IExecuTion

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
492
0
inşallah şaka kurbanıdır bide kız çok korkuyo telefon numarasıyla ne gibi zarar verebilirler

Keşke zarar verebilseler... Sen korkma birşey yapmazlar... Keşke benim numarama sapık gibi arasalar da zarar vermeye çalışsalar... Süründürürüm onları verdikleri rahatsızlıktan dolayı... Yaşım küçükse hatta küçüklüğe bakmaz kızsam ararım eşim varsa eşimi nişanlım varsa nişanlımı oda yoksa babamı Rahatsız ediliyorum ve bana bu rahatsızlığı verenler internette numaramı paylaşıyor derim... Tabi burası türkiye hiç takmama ihtimalleride var ama eğer ki fazla rahatsızlık çekiyorsa gene numara değiştirmek yerine hakkımı ihlal edildiği için numara paylaşanı buldururum. Zor birşey değil en fazla adamlar gizli numaraları açığa çıkarıp numarayı nerden bulduklarını soracaklar okadar.... Gerisi size kalmış ucuz bir şakamıymış arkadaşı tarafından bişey yapmayın eğer Öşex lik yapan sapık falansa bırak ne hali varsa görsün dayak yesin biraz ailesinden :D Tabi erkek arkadaşını ona kıskanıp yapan "PEYNİR(anladın sen)" lerde olabilir... Yani ortak nokta olarak sen onlara zulm edersin onlar sana bişey yapamaz numaranla... En iyi yolu al uçak moduna takma zaten en fazla 1-2 saat ararlar ararlar açılmazsa başkasını bulurlar :D

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Keşke zarar verebilseler... Sen korkma birşey yapmazlar... Keşke benim numarama sapık gibi arasalar da zarar vermeye çalışsalar... Süründürürüm onları verdikleri rahatsızlıktan dolayı... Yaşım küçükse hatta küçüklüğe bakmaz kızsam ararım eşim varsa eşimi nişanlım varsa nişanlımı oda yoksa babamı Rahatsız ediliyorum ve bana bu rahatsızlığı verenler internette numaramı paylaşıyor derim... Tabi burası türkiye hiç takmama ihtimalleride var ama eğer ki fazla rahatsızlık çekiyorsa gene numara değiştirmek yerine hakkımı ihlal edildiği için numara paylaşanı buldururum. Zor birşey değil en fazla adamlar gizli numaraları açığa çıkarıp numarayı nerden bulduklarını soracaklar okadar.... Gerisi size kalmış ucuz bir şakamıymış arkadaşı tarafından bişey yapmayın eğer Öşex lik yapan sapık falansa bırak ne hali varsa görsün dayak yesin biraz ailesinden :D Tabi erkek arkadaşını ona kıskanıp yapan "PEYNİR(anladın sen)" lerde olabilir... Yani ortak nokta olarak sen onlara zulm edersin onlar sana bişey yapamaz numaranla... En iyi yolu al uçak moduna takma zaten en fazla 1-2 saat ararlar ararlar açılmazsa başkasını bulurlar :D

İnsan neden rahatsız edilmeyi ister? diye düşündüm...:RpS_huh:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.