Acil. Bilgisayarın herseyini biliyorum diyenler içeri

darystone

Katılımcı Üye
8 Tem 2009
860
0
Merhaba arkadaşlar.

Sorunum : bilgisayarın power tusuna basıyorum islemci fani vs. Çalışıyor fakat açılmıyor monitor e goruntu yok. Ram değiştirdim. Harddisk degistirdim sorun cozulmuyor. Sistem açılmıyor acil yardim lutfen.

Saygılarımla.

balack

Üye
9 Ağu 2012
66
0
eger pcye format attıkdan sonra olduysa bu sorun ana kart sorun cıkarmaz sorun ekran kartındadır buyuk ıhtımal ama daha sonra cıkardıysa bu sorunu ana kart olabılır neden dıceksın egerkı oyun oynuyorsan ve fanlarda yetersızse anakartta tupler şişmişdır ve bozulmusdur sorun ana kart demekdır egerkı formattan sonra olduysa ekran kartını cıkartıp temızle alkolle sonra yerıne tak yıne olmassa guncelleme sorunu olmus olabılır oda olmadı dedım gıbı ana kart arıza yapmısdır fan yetersızlıgınden :sss

togefi185

Yeni üye
16 Tem 2016
2
0
Önce VGA yı anakartın onboard girişinden dene , daha sonra ekran kartı girişinden dene , kablolardan emin ol , sorun devam ediyorsa ramlerinde yada ram yuvalarında sorun var demektir . 2-3 tane ramin varsa teker teker teyit et ramleri , her bir slota teker teker tak çalıştır yap kardeşim.

darystone

Katılımcı Üye
8 Tem 2009
860
0
eger pcye format attıkdan sonra olduysa bu sorun ana kart sorun cıkarmaz sorun ekran kartındadır buyuk ıhtımal ama daha sonra cıkardıysa bu sorunu ana kart olabılır neden dıceksın egerkı oyun oynuyorsan ve fanlarda yetersızse anakartta tupler şişmişdır ve bozulmusdur sorun ana kart demekdır egerkı formattan sonra olduysa ekran kartını cıkartıp temızle alkolle sonra yerıne tak yıne olmassa guncelleme sorunu olmus olabılır oda olmadı dedım gıbı ana kart arıza yapmısdır fan yetersızlıgınden :sss

Format attim 1 gun falan kullandım sonra oldu bu olay

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.