Acil kendi kendime rat attım pc gidiyor

nuri0022

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
317
0
Hatay
arkadaşlar rat yaptım ölesine atcaktım birilerine sonradan vazgeçtim şimdi masaüstünde server vardı bu ne dedim basttım şimdi pc görev yöneticisi açılmıyor herşeytm kısıtlandı napıcam nasıl silcem programı vs unuttm silmiştim

nuri0022

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
317
0
Hatay
Ne güzel herkez format Hyperlider kardeşim adamsın dark comet ile oldu adamsın yemin ederim hemen format diyenler kardeşlerim forumu bırakıp wolfteam oynamaya gidebilirsiniz :))

nuri0022

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
317
0
Hatay
Sakın Format Atma ,
Eğerki RAT Dark Comet RAT İse
Dark Comet RAT Resmi Site
Tıkla ! Git Resmi Sitesine Orda Mahkemelik Olduğu İçin Virüsü Silmek İçin Program Yaptı ...
Eğerki Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana Sorun Olursa Mesaj at !

İyi Forumlar ...

Ne güzel herkez format Hyperlider kardeşim adamsın dark comet ile oldu adamsın yemin ederim hemen format diyenler kardeşlerim forumu bırakıp wolfteam oynamaya gidebilirsiniz :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.