acil sadece yardım lütfen

bordoss45

Üye
4 Ağu 2012
104
0
Manisa
merhaba arkadaslar benım yuksek sevıye oynadıgım oyun var gow hesapı unuttum gmail şifresını nasıl kırabılırız lütfen yardım edın lütfen

zekibb18

Katılımcı Üye
31 Ağu 2015
883
0
Yukardaki söylemlere göre yok, eğer oyunda destek hattı varsa başvurun, size bir kod verecektir o kodla beraber yeni gmailden devam edebilirsiniz.(clash of clans da öyle oldu bende)

hah

Katılımcı Üye
2 Eki 2010
477
0
2 seçenek var. ya sitenin database'sine gireceksin, yada brute force ile gireceksin :) ikiside imkansıza yakın. :) hesabına güle güle de bence. müşteri hizmetleri nasıl olmuyor ben anlamadım ? hiç bir ulaşım olamaz mı çok saçma bir şey ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.