acil yardım!!! ailemi tuzaga dusurduler:(

Lykian

Üye
12 Mar 2016
189
0
everywhere
lütfen yardım edin
önce ne oldugunu anlatayım;
annem ve kardesim araba ile benzin alıyor ve benzincinin verdigi fişi(araba plakası ve saat yazıyo üzerinde) herkesin yaptıgı gibi alıp arabadantan atıyolar... buraya kadar hersey normal...

baska bi yerdede bir tane hp laptop u kırmıslar harddisk ini parcalamıs ve ıssız bi yere bırakmıs bilgisayarıda polisler bulmus evimize en az 10 km uzakta zaten sehir 30 bin kişi küçük bi yer yani bi ucunda biz oturuyoz pc ise diger ucunda bulunuyor...

polisler bilgisayarı alıp tutanak tutuyor daha sonra bir istihbaratcı birisi tutanagı tuttuktan sonra fişi alıp delil torbasına koyuyor normalde tutanak tutulduktan sonra bidaha delil eklenmez... bu yasaktır kanuna aykırı... sonradan delil eklemeye giriyor...

ben ise bu pc nin sahibini arastırıyorum ama bulamadım bilgisayarın urun numarası ve seri numarası elimde polislerden aldım onları asagıda yazıcagım şimdi...

nerden hangi subeden kimin aldıgını nezaman aldıgını ...

SERİ NO : xxxxx

URUN NO : xxxxxxxxx

HP PAVLİON DV5-1110ET

sadece bunları biliyorum:..

NOT:lütfen yaardım edin acık bariz bi şekilde bu bir tuzak... evi aramaya geldiler babamı sorguladılar kardeslerim keza öyle...

ama bunların hesabını sorucagım ben siber dünyada ddegil gercek dünyada

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkish Blood

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
699
0
Kernel Panic
Dostum bilgisayarın üretici firmasının Türkiye temsilciliğiyle irtibata geçmeni tavsiye ederim eğer elindeki bilgiler yeterliyse ve bilgisayarı oraya atanlar pc'yi sıfır almışlarsa kim oldukları ortaya çıkar ikinci el almışlarsa ilk sahibini bulup ondan kime sattığını öğrenebilirsin sanırım

EKIPVII

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
734
1
Sakin ol bu ne panik laptop ve benzin fişi çok alakalı bir şey ve delil olarak kullanıyorlar sen onu bunu bırak onlar gerekeni araştırır bulur ve kanıtlanmayan bir şey olduğundan hiçbir şey iddia edemezler.

Lykian

Üye
12 Mar 2016
189
0
everywhere
teşekkürler arkadaslar gerekeni yapıcagım ama bu oyun da savcı da var...
yasal yolları kullanıcagım ama olmassada yasal olmayan yolla bu işe bulasanlara ceza veririz heralde bn önce yasal yolları denerim tabii

iyi akşamlar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.