Acill yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karmetu17

Yeni üye
3 Ara 2010
30
0
slm internet cafe işletiyorum 10 numaralı makinamın açıldıktan yarım saat 1 saat sonra müzik film veya dizi izlerken sesi gidiyor sonra ağdaki bütün makinalar belirli ara ile ses gelniyor (daha önce de böyle bir hata ile karşılaştım onsa svc host hatasıydı)bunu anlayamdım yardımcı olursanız çok sevinirim .....

karmetu17

Yeni üye
3 Ara 2010
30
0
Yok yemiyor yine aynı hatayı veriyor kfayı yiyecem bütün cafeye ghost atmak zorunda kalacam çıldıracağım 1 haftadan beri

turqud

Kıdemli Üye
23 Eyl 2008
2,432
0
33
kardesim googleden aradim bu svc host bozulnda tum programlari hata veriyor detayli istersen googleden ara ben ardim programi verdi benden bu kadar umarim yardim eden bulursun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.