Acunetix OwneDDD // Fearlessleon !!!

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py
Sql var sitede ellerine sağık :)
Teşekkürler, Açık Olmasa Nasıl Hackleriz Arkadaş :)
ne yaptın babacanım:) iyi kötü kullanıyorduk bu siteyi onuda elimizden aldın Allah sende razı olsun bu işte bende varım diyen ve hakkını veren sevdigim bir babacanımsın eline yüregine sağlık başarıların daim yolun açık ömrün uzun olsun babacanım:)
Sağolasın abim, Artık Başka Scanner lara nasip:) :trl

HackerEmin12

Katılımcı Üye
8 May 2013
509
0
Son düzenleme:

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
HackerEmin12 Kardeşim ben TurkeySecurity'den PoseidonKairos size bişey demediğimiz gibi bu kardeşimizede bişey diyemeyiz açığı bulan gören hackler site bizim değil bu konu üzerinden tartışma çıkmazsa sevinirim.

Fear tebrikler kardeşim eline sağlık

Lyrinx

Katılımcı Üye
29 Tem 2012
791
0
Üstad haklı.Açık buldum mu gireceksin aga gerisi boş.Tartışmaya gerekte yok.

Tebrikler üstad.Emeğine sağlık

CaDaBRa

Kıdemli Üye
16 Ara 2012
2,139
0
malatya
nerdeyse her açığı olan bir site test sitesi :D kimse bozmamış seni bu konuda ama ben bozarım :DD eline sağlık. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.