Acunetix WVS Açık Bulma Programı Kullanım

NeuTRa

Yeni üye
22 Eki 2012
24
0
Acutenix kullanarak Admin Panellerine kadar giriş yapabiliyorum. Bunu herkes yapabiliyordur. Benim sormak istediğim farklı sorular var .

Admin Panel Şifresi hangi yöntemlerle kırılabilir ?
Admin Paneli üzerinde yer alan MD5 Kodunu nasıl bulabilirim ?
MD5 Kodunu bulup kırdıktan sonra Admin Kullanıcı Adını nasıl öğrenebilirim ?

yasi003

Üye
6 Eki 2012
162
0
SQL acıklı sitelere havij programı ile kullanıcı adı ve şifre bulabilirsin şifre md5 olarak verır ve onu md5.rednoize.com gibi sitelerle kırabilirsiniz kolay gelsin

AnonyCwGhostCoder

Yeni üye
6 Ocak 2013
29
0
Yararlı Konu Çok Teşekkürler İşime Yaradı!

Aynen Birde Nasıl Saldırılcak Söyleseydin İyi Olurdu

Yakında Hizmetinizdeyim!

AnonyMoused # <GhostCoder> #

AnonyCwGhostCoder

Yeni üye
6 Ocak 2013
29
0
Arkadaşlar Şimdi Ben Açığı Olan Bir Site Buldum Böyle Bir Alert Verdi :
Cross Site Scripting(1)
Cross Site Scripting(verified)(7)

Cross Site Scripting(1) Tıkladım Şu Açık Bulundu :

• [COLOR=#da00]/albeni/girisislem.php[/COLOR]

Cross Site Scripting(verified)(7) Tıkladım Şu Açık Bulundu :

• [COLOR=#da00]/eklenti/modul/duvar/resimpaylas.php[/COLOR]
  • [COLOR=#da00]/profil.php[/COLOR]
Şimdi Bu Bir Sesli Chat Sitesi Yani Şöyle Yazıyor
http://www.XxXxX.com/albeni/index.php Böyle Bir sistemi var Şimdi Admin Paneline Ulaşmamda Bana Yardımcı Olcak Arkadaşlar Varsa Sevinirim.Havij İle De O Konuda Dorklar Falan Onlarıda Söyleycek Varsa İyi Olur :D

Şimdiden Herkeze Teşekkürler

xxxHUNTERxxx

Katılımcı Üye
15 Tem 2012
941
0
[ Gökyüzü ]
Arkadaşlar Şimdi Ben Açığı Olan Bir Site Buldum Böyle Bir Alert Verdi :
Cross Site Scripting(1)
Cross Site Scripting(verified)(7)

Cross Site Scripting(1) Tıkladım Şu Açık Bulundu :

• [COLOR=#da00]/albeni/girisislem.php[/COLOR]

Cross Site Scripting(verified)(7) Tıkladım Şu Açık Bulundu :

• [COLOR=#da00]/eklenti/modul/duvar/resimpaylas.php[/COLOR]
  • [COLOR=#da00]/profil.php[/COLOR]
Şimdi Bu Bir Sesli Chat Sitesi Yani Şöyle Yazıyor
http://www.XxXxX.com/albeni/index.php Böyle Bir sistemi var Şimdi Admin Paneline Ulaşmamda Bana Yardımcı Olcak Arkadaşlar Varsa Sevinirim.Havij İle De O Konuda Dorklar Falan Onlarıda Söyleycek Varsa İyi Olur :D

Şimdiden Herkeze Teşekkürler

sitede xss açığı mevcut dostum

AnonyCwGhostCoder

Yeni üye
6 Ocak 2013
29
0
Peki Bu Açığı Nasıl Kullanabilirim Mesela Şimdi Açtığım Bir Konuda Sordum

http://www.turkhackteam.net/tht-yardim-merkezi/814456-site-hackleme-yardim.html#post3169192

Şimdi Konumda Sordum Site Hacklemekle İlgili Bişiler Şimdi Ben Burdaki Açığı Kullanıp Admin Paneline Nasıl Erişebilirim Ondan Sonra Havij İle Nasıl Sql İnject Yapıp İndex Atabilirim ? Veya Shell Atabilirim Bana Yardımcı Olurmusunuz ? Genel Olarak İndex Atmak İstiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.