Ad ve soyad ile numara sorgulama (ÜCRETSİZ)

25 Nis 2020
65
1
Uzun zamandır herkesin aradığı bir konu isimden numara nasıl bulunur?

Uygulamadan yapılıyor bu işlem veriler uygulamanın kendi datasından çekiliyor
yani havuz mantığı değil sadece uygulamayı yükleyenlerin numarası çıkmıyor yani uygulama denendi güncel sorunsuz çalışıyor
[/COLOR
]

NOT: isimden numara ve numaradan isim sorgulaması yapılabiliyor

UYGULAMA TURKCELLE AİTDİR SİZİN BİLGİLERİNİZİ ÇALMAZLAR kanıtı aşağıdaki resimde mevcut

kullanım videosu aşağıda mevcut video bana aittir sorun yaşayanlar konu altına yorum yapabilir

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=PP60GqSsjak[/ame]​

Son düzenleme:

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,746
407
Kainat
Biz şimdi bu uygulamaya kayıt olunca otomatik olarak bizim bilgileride almış olmuyor mu?
Yani başka birisi bizim adımızı arattığında bizi bulabilir. Sizin orada arattıklarınız o uygulamaya kayıt olanlar olabilir :incele

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
211
havuz sistemi sen app'e girdiğin zaman onlarda seninkini görebiliyor sen de onlarınkini.

25 Nis 2020
65
1
havuz sistemi sen app'e girdiğin zaman onlarda seninkini görebiliyor sen de onlarınkini.

havuz sistemi değil uygulama türkcell in bilgilerini orada paylaşmıyorlar

Biz şimdi bu uygulamaya kayıt olunca otomatik olarak bizim bilgileride almış olmuyor mu?
Yani başka birisi bizim adımızı arattığında bizi bulabilir. Sizin orada arattıklarınız o uygulamaya kayıt olanlar olabilir :incele

uygulama turkcelle ait bilgilerini orada paylaşmıyorlar ne zamandır uygulamayı kullanıyorum ve ara ara kendime bakıyorum numaram çıkmıyor

uygulama turkcelle ait googleplayden indirirken uygulama sahibine bakabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
211
havuz sistemi değil uygulama türkcell in bilgilerini orada paylaşmıyorlar

demek ki turkcell iletmiş ve kendi numaralarının olmasını istememiş bu kadar basit. dediğim gibi bunlar (CİA,upcall vs) hep havuz sistemine sahiptir senin rehberinde ki insanları kaydeder ondan sonra aradığında aaa ne geniş bir yelpazesi var falan dersin.

25 Nis 2020
65
1
demek ki turkcell iletmiş ve kendi numaralarının olmasını istememiş bu kadar basit. dediğim gibi bunlar (CİA,upcall vs) hep havuz sistemine sahiptir senin rehberinde ki insanları kaydeder ondan sonra aradığında aaa ne geniş bir yelpazesi var falan dersin.

neden bahsettiğin hakkında en ufak bilgin yok bilgilendiriyim seni

uygulama turkcelle ait

havuz sistemi değil

ben vodofone kullanıcısıyım kendi numaram çıkmıyor babam turkcell kullanıcı numarası çıkıyor annem de turkcell kulanıcısı ama numarası çıkmıyor

uzun lafın kısası şu uygulama bilgilerinizi kaydedip paylaşmıyor bilgi sahibi değilsen yanlış yorumlar yapma

Konuyu baltalamayın,kimseye zorla birşey yaptırmıyor.Eline sağlık.

teşekkür ederim olumlu bir yorum görmek beni sevindirdi

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,746
407
Kainat
Amacımız konuyu baltalamak değil, bu kadar telefon numaralarını nereden alıyor bu verilere nasıl sahip onu merak ediyoruz.
Konu güzel eline sağlık. Açıkca söyliyeyim bu uygulama benim ilgimi çekti. Bu yorumları konuyu baltalamak için söylemiyorum sadece ilgimi çekti, nasıl çalıştığı hakkında ortaya bilgi sunuyoruz. Bu bilgiyi bizimle paylaştığın için teşekkür ederim :yardimsever

25 Nis 2020
65
1
Amacımız konuyu baltalamak değil, bu kadar telefon numaralarını nereden alıyor bu verilere nasıl sahip onu merak ediyoruz.
Konu güzel eline sağlık. Açıkca söyliyeyim bu uygulama benim ilgimi çekti. Bu yorumları konuyu baltalamak için söylemiyorum sadece ilgimi çekti, nasıl çalıştığı hakkında ortaya bilgi sunuyoruz. Bu bilgiyi bizimle paylaştığın için teşekkür ederim :yardimsever

Belirttiğim gibi uygulama turkcell e ait yani numaralar ellerinde olucak normal olarak

Resim paylaşıyorum

dOzUC.jpg

Son düzenleme:

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
211
neden bahsettiğin hakkında en ufak bilgin yok bilgilendiriyim seni

uygulama turkcelle ait

havuz sistemi değil

ben vodofone kullanıcısıyım kendi numaram çıkmıyor babam turkcell kullanıcı numarası çıkıyor annem de turkcell kulanıcısı ama numarası çıkmıyor

uzun lafın kısası şu uygulama bilgilerinizi kaydedip paylaşmıyor bilgi sahibi değilsen yanlış yorumlar yapma

havuz sistemi işte ne ısrar ediyorsun türkcell uyarı göndermiştir kullanıcı bilgilerini paylaşmama konusunda o kadar ekstrası yok.
edit: türkcellin olması bu gerçeği değiştirmez.

25 Nis 2020
65
1
havuz sistemi işte ne ısrar ediyorsun türkcell uyarı göndermiştir kullanıcı bilgilerini paylaşmama konusunda o kadar ekstrası yok.
edit: türkcellin olması bu gerçeği değiştirmez.

Havuz sistemi değil o numaralar zaten turkcellde var neyi savunuyosun daha turkcellde her numara var ne havuz sistemi kullansın

#güncel

shms

Yeni üye
19 Mar 2017
32
0
Bunu uzun zamandir biliyordum 5 hakkin var gunluk

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
Bilgilerini almıyor o bilgiler zaten türkcellin elinde var

Burda bu dediğin yanlış,turkcell veya herhangi bir operatör biz istemeden hiçbir yere bilgi vermezler.Uygulamalar inerken veyahut altlarında açıklama olur der ki: xx...... Şunları kabul ediyor musunuz? tik işaretine basıp yükleme yaptıktan veya herhangi bir sisteme girdikten sonra kameran ile seni de izleyebilirler hakları çünkü,haklarından kastım adam sana bu uygulamanın izinlerini vs sorduğu zaman senin okumadan kabul etmendir.
Gelelim bu uygulamaya uygulama turkcell'in olduğunu düşünmüyorum bu uygulama belli bi havuz bilgisinden sonra kullanıcılara sunulmuş ve güncel olarak giriş çıkışları kayıt etmesi sonucu bu verilere biz ulaşıyoruz.Şuan uygulamayı kullanıyorsan kendi numaranı yazmanı tavsiye ederim sonucu göreceksin.
Uzun lafın kısası uygulama geliştiricisinin elinde bulunan ufak bi data ile uygulama yapıyor ve bunu size sunuyor belki hemen değil ama yıllar sonra milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor ve günlük olarak güncelleme yaptığı zaman developer direkt sizin bilgilerinizde sisteme eklenmiş oluyor.
İyi forumlar.

25 Nis 2020
65
1
Burda bu dediğin yanlış,turkcell veya herhangi bir operatör biz istemeden hiçbir yere bilgi vermezler.Uygulamalar inerken veyahut altlarında açıklama olur der ki: xx...... Şunları kabul ediyor musunuz? tik işaretine basıp yükleme yaptıktan veya herhangi bir sisteme girdikten sonra kameran ile seni de izleyebilirler hakları çünkü,haklarından kastım adam sana bu uygulamanın izinlerini vs sorduğu zaman senin okumadan kabul etmendir.
Gelelim bu uygulamaya uygulama turkcell'in olduğunu düşünmüyorum bu uygulama belli bi havuz bilgisinden sonra kullanıcılara sunulmuş ve güncel olarak giriş çıkışları kayıt etmesi sonucu bu verilere biz ulaşıyoruz.Şuan uygulamayı kullanıyorsan kendi numaranı yazmanı tavsiye ederim sonucu göreceksin.
Uzun lafın kısası uygulama geliştiricisinin elinde bulunan ufak bi data ile uygulama yapıyor ve bunu size sunuyor belki hemen değil ama yıllar sonra milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor ve günlük olarak güncelleme yaptığı zaman developer direkt sizin bilgilerinizde sisteme eklenmiş oluyor.
İyi forumlar.

Şimdi kardeşim bilgisizsin öncelikle bunu söylim çünkü uygulama turkcellin biraz araştırmış olsan türkcelle ait olduğunu görürdün ayrıca sen izin ver veya verme bilgilerini verebilirler çünkü hat alırken sen o izni vermiş oluyorsun yoksa 118 80 diye bir şey olmazdı veya turkcell numara sorgulama diye bir şey olmazdı gereksiz post kasma bilgin yoksa internetten araşrır yada özelden yaz detaylı yaziyim neyin ne olduğunu ama gelipte bilgisiz yorum yapıp post kasma bu paylaşımı gören adminler zaten zararlı bir şey olsa direk konuyu silerler ama uygulama turkcellin internetten azcık araştır yeni yeni kisiler gelmiş foruma bilgisiz bilgi öğrenmek istiyorsan birisinin konusuna saldırmadan öğren konuyu baltalamadan öğren güzelce sorabilirsin mesela

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
Şimdi kardeşim bilgisizsin öncelikle bunu söylim çünkü uygulama turkcellin biraz araştırmış olsan türkcelle ait olduğunu görürdün ayrıca sen izin ver veya verme bilgilerini verebilirler çünkü hat alırken sen o izni vermiş oluyorsun yoksa 118 80 diye bir şey olmazdı veya turkcell numara sorgulama diye bir şey olmazdı gereksiz post kasma bilgin yoksa internetten araşrır yada özelden yaz detaylı yaziyim neyin ne olduğunu ama gelipte bilgisiz yorum yapıp post kasma bu paylaşımı gören adminler zaten zararlı bir şey olsa direk konuyu silerler ama uygulama turkcellin internetten azcık araştır yeni yeni kisiler gelmiş foruma bilgisiz bilgi öğrenmek istiyorsan birisinin konusuna saldırmadan öğren konuyu baltalamadan öğren güzelce sorabilirsin mesela

Haklısın biz bilgiyi böyle hazır yollarla elde etmediğimiz için bilgisiz oluyoruz.Zira sizin elde ettiğiniz bilgiler 3 ise biz 15 buluyoruz bu da bizim farkımız..Benim izin verme veya vermeme gibi bir yetkim yok.
"Turkcell abonelerine ait tüm kişisel bilgiler, Türkiye Cumhuriyeti kanun ve düzenlemelerine uygun şekilde korunur. 25 Mar 2019 "
118 80'nin çalışma mantığı şöyledir.Son aramalarındaki numaraları bulmaktadır.Hatta kimi zaman isim soy isim bile vermezler.Merak etme bilgim olmasa şuanda burada sana bunları yazıyor olmazdım,bilgisiz bilgisiz yorum yapmıyorum burda bilgileri mi yarıştıralım? bana uyar.Konu'da zararlı bi durum yok,isteyen istediği şekilde kullanabilir ek açıklama yapmana gerek yok.Yeni kişiler dediğin 19-03-2017 tarihinden beridir bu forumda.
Ben konu baltalamam gerçek neyse onu yazarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.