Ad ve soyad ile numara sorgulama (ÜCRETSİZ)

TEKLEMAKAN

Yeni üye
2 Ocak 2020
35
3
Ama bir tane arattım sorgu yapabildi ama çoğu numurayi yada isim soyadı yazınca izin vermiyor diye çıktı.

FuhrerExe

Üye
19 May 2020
55
0
Almanya
havuz sistemi değil uygulama türkcell in bilgilerini orada paylaşmıyorlar

uygulama turkcelle ait bilgilerini orada paylaşmıyorlar ne zamandır uygulamayı kullanıyorum ve ara ara kendime bakıyorum numaram çıkmıyor

uygulama turkcelle ait googleplayden indirirken uygulama sahibine bakabilirsiniz
Kankacım Türkcelle Ait Olabilir Uygulama Ama Bizim Numaramızda Düşüyor Oraya Yani Öle Düşmüyor Diye Bişey Yok Kolay Gelsin :)

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
48
SIFIR6
Uygulamaya giriş yaparken verdiğiniz izinlere dikkat edin, rehbere erişim isteyecek muhtemelen. gerçi zaten mantık o değil mi :) verin gitsin!

cennet3138

Yeni üye
15 Kas 2023
19
7
Panel varken degme
Uzun zamandır herkesin aradığı bir konu isimden numara nasıl bulunur?

Uygulamadan yapılıyor bu işlem veriler uygulamanın kendi datasından çekiliyor
yani havuz mantığı değil sadece uygulamayı yükleyenlerin numarası çıkmıyor yani uygulama denendi güncel sorunsuz çalışıyor
[/COLOR
]

NOT: isimden numara ve numaradan isim sorgulaması yapılabiliyor

UYGULAMA TURKCELLE AİTDİR SİZİN BİLGİLERİNİZİ ÇALMAZLAR kanıtı aşağıdaki resimde mevcut

8HcU4 » ResimLink

kullanım videosu aşağıda mevcut video bana aittir sorun yaşayanlar konu altına yorum yapabilir

[ame]
Panel varken degmez ki doğru çıkartmıyormuş sanırım diğer yorumlara bakılırsa

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.